Kim haklı sizce?

Sevgilimle kafeye gitik birbirimizi seviyoruz birden fark etimki 3 adam sevgilimin bacaklarına bakıyor söylemesi ayıp 10 yaşından beri boks ve judo yapıyorum biri laf atınca kalktı gözüm hiçbişeyi görmedi en son bitirdiğimde bira şişesini kafasına çaktığmı hatırlıyorum bende fazla problem yok ama ikisi hastaneye kaldırıldı diğerinin ağzı burnu kan içinde sevgilim çok vahşileştiğmi söyledi şu an aramızda bozuk sizce kim haklı

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam bugün başkasını böyle döven yarın beni de döver diye anında ayrılırdım. Kız yine az tepki vermiş

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bence aklı olarak bakmaktansa insanların yaratılış sekline bakmak lazım. Herkes kendisinde olmayıp baskasında olana takmıstir. Bu nednle hersey benim olsun durmu agır basıyor. Ne denir bilmiyorum ama ayni durumda bende olsam aynisini yapardim heralde. Ama su da var bu gibi durumlar evli olduktan sonra olmuyor. Yapamiyorsun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Şuda var yabancı birine sormuslar yanindakine eşine ya da sevgiline biri baksa ne tepki verirsin diye adam demiski baksinlar onlar sadece bakabilir ben ise onunla beraberim demis aramizdaki fark bu galiba

• 3ay

Bir bakmak vardır dersin ki ya Allah ne güzel yaratmış birde bakmak vardır ki gözünde yatağa atmak gelir öyle salya sümük bakarsın. Kusura bakmayın yaşınız benden büyük abim sayılırsınız ancak ben bu ikinci bakış tipini kolay kolay kaldıramam. Kim oluyor da benim karımın ya da sevgilimin ki adabına uygun şekilde giyinmesine rağmen orasına burasına bakıyorlar ve iç geçiriyorlar ki? Ben farka katılmıyorum Sarpergülsoy abi çünkü onların ülkesinde bizim kadar böyle karıya kıza düşkünlük yok sadece bakarlar bizimkiler elinden gelen her çabaya girerler. Fark bu aslında.

• 3ay

O kadar ayrintiya girmedim bu da bir bakis acisi sadece baska millettlerin bu durumda verdikleri cevabi yazdim zaten ilk yorumda bende aynisini yazdim dikkat ederseniz

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 4

• vay şampiyon seni

0|0
    0|0
  • döv döv bitmez bunlar kardeşim

0|0
    0|0
  • Egondan kurtul koçum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ego değilde adam yan koltuktan laf atınca kan beynine sıçradı

• 3ay

Illaki dovemkte haklısın ayrıntıda yaptığın sporu ve sonucunu söylemeye gerek yok bence

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...