Diyanet'ten sapkın fetva var. imiş?

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• . bu fetvayı veren de senin venim gibi olan bir insan. . ben böyle birşeyi kendim araştırırdım şahsen. İnternet yerine... para için orda iş yapana değil. dine gönül vermiş hayatını din yolunda Kuran izinde yaşayana sorardım

0|1
    0|0
    • 3ay

yahu yeni gördüm

• 3ay

olabilir habere bakma o zaman önemli olan bu dinin her geçen gün bu gibi şekillere getirenlerin artması Allah hepimizi hayra götürsün.

• 3ay

âmin.

En İyi Kız Görüşü

• Bu geçmiş olayı gündeme getirmekteki amacın belliki fitne çıkarmak bu fetvayı veren diyanet değil diyanetin içinde bulunan sapkındır

0|0
    1|0
    • 3ay

sen fitnecisin sanırım?(soruyorum) ilk göz gördüm ama kafan hemen kötülüğe çalışıyor sanki?(yargı değil sanki senin gibi yapmıyorum yani..)

Erkekler Ne Diyor 3

• şu an peygamber olsaydı ne der diye yorumla, vicdanına sor bazı şeyleri, diyanetten alacaklarım sadece oruç namaz vaktidir. Geri kalanları kendimiz öğrenebiliyoruz çok şükür.

0|1
    0|1
  • Başka işin yok mu nerden okudun hangi gazete özgür gündem Hürriyet Milliyet en olmadı sözcü her yerde trolsunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

trol değilim yeni gördüm işine dön

• 3ay

Birincisi sen kimsin ki beni yargılama vasfını kendinde görebiliyorsun? İkincisi benim bir çobanım yok ben bağımsız cemaatsiz biriyim ayrıca bir şey kılı da değilim o teyzenin mitingte dediği gibi hahahaha

• 3ay

Sen isteyende olmazsın sizin gibi insanlardan nefret ediyorum chp HDP hepinizi ateşe atıp yakmak istiyorum elimden gelse çoktan öldürmüştüm

• Yıllar geçti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...