Görüşünüze saygı duymayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Açıkçası benim umurumda değiller. Polemiğe girmem. Saygısız insanla konuşmaya değmez.

1|0
20|23

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki saygı duymaması benim fikirlerimi değiştireceği anlamına gelmez, saygı duymayabilir birşey demiyorum, ama bana saygı duymanada bende saygı duymam. herşey karşılıklı ne de olsa. he onun seviyesine inmem, seviyesiz değilim çünkü. yine çizgi mi korurum, inandığım değerleride saygı çerçevesinde korumayada devam ederim. kimin ne düşündüğü umrumda değil anlayacağn.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bakın öncelikle şurda bir anlaşalım. Her görüşe saygı duyulamaz, bu mümkün değildir.
    Örneğin senin görüşün benim görüşüme sahip insanların öldürülmesi gerektiğini savunuyorsa ben nasıl o görüşe saygı duyayım.

Her görüşe saygı duymaya kalkarsa çok zorlanırız ve kendimizle çelişmeye başlarız.
    Görüşlere saygı duyulmaz, insanlara saygı duyulur. Bir insan görüşlerini, inançlarını ya da her neyse çevresine zarar vermeden, etik kurallara uygun biçimde yaşıyorsa eğer o insan saygıyı hakediyor demektir, o insana karşı bir saygısızlık yapılamaz. Ancak Her görüş saygıyı hak etmeyebilir ve her biri tartışmaya açıktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 19

• Hiçbir şey umrumda değiler.

2|4
    0|0
  • saygı önemli bir kavram ve bu herşey için geçerli olmalı eğer biri görüşüme saygı duymuyosa fazla uzatmaya gerek yok hayatımdan çıkarmam yeterli sonuçta sürekli ters düşmek olmaz

1|0
    0|0
  • Kafalarini çimentoya batiririm

1|0
    0|0
  • sinir oluyorum

1|0
    0|0
  • Umrum dışı

1|0
    0|0
  • Kendileri bilirler. Yeterince mantıklı düşünemediklerini gösterir bu.

1|0
    0|0
  • Umursamam degersiz gözümde

1|0
    0|0
  • Bir eşcinsel olarak midemi bulandıran çok insan var.

1|0
    0|0
  • Gereksizler. Asdf Ben bana saygı duymayana da saygı duyuyorum, böyle de bi' sa. lağım

1|0
    0|0
  • Hiiiiccc takmam bile...

1|0
    0|0
  • Hayatımdan çıkarırım. yoklarmış gibi davranırım:)

1|0
    0|0
  • Genelde susarim, mesafeli olurum bunu sezdikten sonra.

1|0
    0|0
  • Onla konuscagina duvarla konuş daha iyi

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Saygısızlık, saygısızlıkla ödüllendirilmeli

1|0
    0|0
  • Katılıyorum