Niye bu kadar sinirliyim😴😥?

Arkadaşlar ota b. ka kızan bir adam oldum çıktım😓 bugün benim küçük kardeşi biraz dövdüm acaip pişmanım şuan😓insanın en çok kalbine oturan şey vicdan azabıymış😓neyse kardeşimin gönlünü nasıl alabilirim özellikle kızlardan yaratıcı şeyler bekliyorum😊

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Dinlediğin müzik türleri bile bununla ilgili olabilir. Rock dinlememelisin. Sabrı öğrenmek için tahammül etmek gerekir. Hoşlanmadığın bir olay kaşısında tahammül edip sık dişini. Bir süre sonra sinir geçiyor sabır kalıyor aynı olay karşısında.
    Örneğin şu anda yanımda yeğenim yatıyor eli kolu bacağı bana geliyor sürekli, sinir bozucu oluyor. Ama minik ayağı bana değiyor diye sinirlenmeme gerek var mı? Yok. Tahammülü öğretiyorum kendime.

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim tavsiyene uyacağım👍

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle bir hastalk gibiyse bundan kurtul ben kurtulamadım sevgilim bıraktı arkadaşlarım gitti darıldı baya kötü bir durum

0|1
    0|0
    • 3ay

Kanka etrafımdaki insanlara istemeden zarar veriyorum.. ama sinirim gecince ben ne yaptım diyorum bu sefer vicdan azabı başlıyor😯

Kızlar Ne Diyor 14

• panpa son zamanlarda kafan doluysa ve üstüne başka birşey ekliyorlarsa ya da düşünürken hem iş yapıp hem de üzerine başka bir iş daha yapmanı istediklerinde patlama olayıysa bu normaldir geçer yani
    ama kendi kendini sakinleştirmeyi öğrenmelisin
    biraz sabır işi
    kardeşinin olayına gelirsek ne olursa olsun dövmemeliydin
    ama ben abimle tartıştığımda haklı olan bensem ve o da bu durumdan pişmansa sürekli ya işten felan gelirken arayıp ' kitapçıdaydım istediğin bir kitap var mı tontişim?' diye sorar
    aslında çevresinde kitap okuyan bir tek ben varım oraya da ışınlanmadı benim için gitti farkındayım ama pot kırmıyoruz işte sksk
    neyse bende salak değilim fırsat buyken balıklama atlayıp o sıralar istediğim fakat cüzdanımı aşan en pahalı kitabı aldırıyorum sjd
    sonra barışıyoruz
    ya da bir sürü çikolatayla gelir ve mutlaka gidip almak zorunda kalırım
    yani zaafıma göre silah kullanıyor
    sende öyle yapmalısın ama abim beni dövmez yani senin hem zaafını ponçiklemen hem de gururunu okşaman lazım
    yani biraz kusura bakma canım benim sinirliydim vesaire diyebilirsin ve gerçekten hoşuna gideceğini bildiğin birşeyi al alırken de abim gibi zaten alacakmış havası ver
    komik oluyor sjsk
    ister istemez gülüp barışmak zorunda kalıyoeum 😄

0|0
    0|0
    • 3ay

Dediğin gibi 3,4 tane iş üst üste gelince psikolojim bozuldu👍teşekkür ederim😉

• 3ay

birşey değil haci ^.^

• Kocaman bir sopa ver eline şaka şaka 😂 yaşı kaç ona göre lunaparka götür bence ben olsam mutlu olurdum

0|1
    0|0
    • 3ay

Şöyle bir plan yaptım hafta sonu burger kinge götürürüm👍ardından sinemada animasyon bir film izleriz.. sonra lunaparka.. son olarak da adının yazılı olduğu bir fener forması alırım😂

• 3ay

Ben teşekkür ederim asıl 😇 nasıl sevindim anlatamam 😀 inşallah aranızı düzeltirsiniz

• 3ay

İnşallah😀

• Git yanagindan öp sonra gel yastık savaşı yapalim de jdjdjdjf

0|1
    0|0
  • Hediye al bir de ona pişman olduğunu iyice hissettir

0|1
    0|0
  • bir daha yapmamak konusunda kendine güveniyosan (ve kesinlikle yapmamalısın çünkü onun kendine olan özgüvenini ve gururunu zedeliyosun) o zaten unutacaktir hiçbişey yapmasan bile ama illa bişeyler yapıcam diyosan da onun sevdiği şeyleri sen daha iyi bilirsin

0|0
    0|0
  • Güzel bir hediye, özür ve sarılma

0|1
    0|0
  • Sevecegi seyler yapabilirsin veya hediye falan. Brn de cok sinirliyim cok kalp kirarim sonra bir dunya mesaj konusma falan bir sekilde affettiyoz yani

0|0
    0|0
  • Bir kez daha düşünerek hareket et

0|0
    0|0
  • Bir küçük kardeş olarak seni kınıyorum. Vicdan azabını da al git ve bir köşede ağla.

0|0
    0|0
  • Kac yasinda

0|0
    0|0
    • 3ay

12👍

• 3ay

Doğru ya hiç aklıma gelmedi sağol👍

• 3ay

Rica ederim

• Sende kendini kardeşine dövdür. Ödeşin

0|0
    0|0
  • Bir çikolata al özür dile sarılın lan yazarken ağlayasım geldi xnsnxnd

0|0
    0|0
  • kardeşin kız mı erkek mi

0|0
    0|0
    • 3ay

Biz de kadın, kız kısmına el kalkmaz👍ama bu benim öküzlüğümü telafi etmiyor👌

• 3ay

:D hadi bakalım kolay gelsin :D

• 3ay

Sağol😊

• Büyüğünden bir ayı al yanında da en sevdiği çikolatadan al. Ona özel bir gün planla.

0|0
    0|0
    • 3ay

Üstteki yorumumu okusana sence nasıl plan😕

Erkekler Ne Diyor 4

• Hediye falan al. küçük cocuk dövülür mü la?

0|1
    0|0
    • 3ay

Valla haklısın kardeş😳

• Bir daha dövme o küçük serçeyi.
    Muhtemelen kız çocuğu.
    Naiftir onlar.
    Kırma güvercin yüreğini yavrucagin...

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda yaşadığın sıkıntılar psikolojini bozmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle kardeşim👍

• acıyı çok yiyorsundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...