Yolda yürüyen dekolteli bir bayan gördünüz laf atar mısınız?

Herkes durust davransın ki ülkemizdeki sapıkları daha iyi belirleyelim. Dekolteyi insan kendine yakıştırabilir bu senin gözünü boyamak için giydiği anlamına gelmiyor görüslerinizi bekliyorum. Geri kafalılıktan kurtulmuşuzdır insallah?

• Oldu, acık giyinirken rahatsız olmayan biri laf atmamdan hiç olmaz değil mi?
    23% (13)25% (12)24% (25)Oy Ver
  • Olmadı, herkesin özgürlüğü var acık giyiniyor diye bacımıza laf atan kişiyi örnek alırsak yarın birgün edebiyle giyinenlere atmayacagı me malum karaktersizlik sapıklık
    77% (43)75% (36)76% (79)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Bayanlar oy kullanmayıp rahatsızlığını goruslerde dile getirse daha memnun olurum :)

0|1
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalık yahu. Lâf atmak nedir? Ne kadar kabaca, hödükçe bir davranış. Dekolte giymese de, kızlara lâf atan erkekler çok. Allah'ın cezaları. Ben tanımadığım birine, neden ve nasıl lâf atabilirim ya? Bu insanlar çok cahil bir de lâf atanlar. Okumamıştır çoğu. Güzelse bakar geçeriz. Öyle öküz gibi de bakmayız dakikalarca. Anlık bakılır, o kadar.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• %82 atmam demiş o zaman bu yolda laf atan %99 kesim nerde

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Hoşuma gittiyse ve gözüm yiyorsa uygun zamanda kaynaşmaya çalışırım. Olur veya olmaz. Ama sapıklık yapacak biri değilim. Pişt yavrum, oovv tarzı laf atmalar bana göre değil.

3|0
    0|0
  • banane
    açık giydiyse giydi
    bu onu ilgilendirir
    neden laf atayım
    annem var kız kardşelerim var

5|0
    0|0
  • Ayı değilim, laf atmam tabiki

3|0
    0|0
  • allah sahibine bağışlasın yani ne diyim ki :D yakışıyosa giyin abi :D kimse giymeyin demiyo ama dikkat edin işte sapık çok

3|0
    0|0
  • Bir ülke hayal ediyorum... herkesin sokakta rahatça gezebildigi, özgecanların taciz tecavüz cinayet haberiyle meşhur olmadığı...

2|0
    0|0
  • Ne lafark atmasi. Hangi devirde de yaşıyoruz

3|0
    0|0
  • Laf atmam çünkü ben bir insanım

1|0
    0|0
  • İçimden Tövbe estafurullah diyorum

2|0
    0|0
  • asla

2|0
    1|0
  • Ayı seçtim ama hiç laf atmadım hayatımda ama laf atılmayı hak eder öyleleri cünki amac dikkat çekmek :D başka bir yakıstırması olamaz

0|0
    3|0
    • 3ay

Cok asırı dekolteden bahsetmiyorum. Poponun yarısı dısarıda olan sortlarda soyledigimin dısında. Bacak, gobek, koprucukten tahrik olanlar var. Göbek yahu ondan bile tahrik olunur mu? Bunları giymemizin bir diger acıklamasıda kendimize yakıstırmamız dikkat çekmeye calısanlar asırıya kacanlardır buyuk ihtimalle.

• 3ay

Dekolte giyinmekle kimse kendini basitlestirmez. Ama sen ona hayvanlık yaparsan basitleşirsin. Milletin gözünü kapayacak değiliz o kendine hakim olamıyorsa dediğim gibi kendi abazalığı ve basitliğidir. Bacak göstermekle kimse namussuz olmaz birinin altına yatınca olur.

• 3ay

Senini gibi bastlere nekadar laf atsan da boş oyüzden bb

• Atmam

2|0
    0|0
  • Bakarım ama laf atmam burda bakmam diyen erkeklerde gitsin kumda oynasın

2|0
    0|0
  • Gerci a ya da b diye iki şıkka sıgdirmak biraz kısıtlama olur. bu da verilecek cevabi sınırlamış oluruz. Kişi istedigini giymekte özgurdur. Ama sunu unutmamk gerekir. Yaşadığımız Ülke Türkiye.

1|0
    0|0
    • 3ay

Yaşadığımız ulke elveriyor aslında. Yasayanların gerikafalılığı.

• 3ay

O da ama millet laf atmak icin bahane aradigindan dolayi

• Erkek olduğum halde kafaö yerde geziyorum. Kesınlıkle laf atmam

2|0
    0|0
  • Bakmam

2|0
    0|0
  • hayatımda şimdiye kadar hiç yolda bir kıza laf atmadım :D

0|0
    0|0
  • Laf atmam bakar geçerim. Günahı boynuna beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • bugüne kadar hiç laf atmadım hatta açık açık ta bakmadım gizli tabiki bakarım her erkek gibi ama keşke açık açık giyinmeselerde ben bakmasam

0|0
    2|0
  • İlgimi çekmez 👍

0|0
    0|0
  • Laf atmam ama bakarim yani bakmiom dersem yalan olur

1|0
    2|0
  • Lugatımda yok öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Kimsenin ne giydiği ile ilgilen miyorum

0|0
    0|0
  • yok o anda o bölgeyi taş atmak lazım
    şeytan taşlama😂😂😂

0|0
    1|0
  • Laf atmam ama
    Goz atabilirim.

2|0
    0|0
  • bu güne kadar hiç bir kıza laf atmadım... bana hep itici gelmiştir.. ama laf atılmasından hoşlanan kızlar gördüm.. bu yüzden onlardan hep uzak durdum

1|0
    0|0
  • dün laf attım :D kız mini elbise giymiş :D liseli ama elbisenin içine iç çamaşırı giymemiş güneş vurunca durum belli zati :Dkalçalar geniş bel ince kızın :) dayanamadım kkim kardashian yanında halt yemiş dedim :D

2|0
    1|0
    • 3ay

Öylelerine de tamam :d ona asırı diyoruz onlar hak ediyor bende atarım

• 3ay

ama varya görecen birede çekiştiryor elbiseyi :D asılıyor asılırken memeler gözükecek :D asıldıkça popo ortaya çıkıyor kalın barısağna kadar gördüm :D

• hayır göz atarım :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• b şıkkı

1|0
    0|0
  • Hayvan gibi bakmak bile rahatsız edici olur

0|0
    0|0
  • bu oldu seçeneğini işaretleyenlere özellikle %28 lik bir dilimi kapsayan kızlara da yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Aynen ya insan ne isterse onu giymeli kimsenin laf atmaya hakkı yok ama bu burada pek mümkün değil

1|0
    0|0
  • Dekolte giyinmeyene de laf atıyolar ülkemizde

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen bende 2. Secenekte ona değindim bu gibi insanlıktan nasibini almamış insanlar açık kol gorunce dahi tahrik oluyorlar maalesef

• 3ay

bir de yaşı geçkin azgın teke olan amcalarımız var sagolsunlar dışarı çıkmaktan sogutuyolar insanı

• Tabiki giyeblr ozgurluk ama olcak yer car olmucak yer var mahallerde giyinirse o kz kusura bakmyn ama laf atlmasni bekliydur

0|0
    0|0
  • Acik giyinmem. Ama laf atarlar. Seviyesizler iste. Boylelerinin egitimi olmuyor genelde. Sokakta dusup kalkanlar ablalarinin kardeslerini her bokuna karisan. bildigi bilmedigi her lafa odunca dalan, fikir beyan eden (cahil fikirler)... sacma sapan tipler.. aldirmiyorum.

1|0
    0|0
  • Bizde oturup heeeyt be ne erkekler var falan diye laf atıyoruz. :D :D

1|0
    1|0
    • 3ay

Valla ben hiç bağıra bağıra ovv yavrum be diyerek erkeğe laf atmadım :D beğendiğim oluyor mutlaka 1-2 kez bakar gecerim hayvan gibi bakan arkadaslarım olursada uyarırım yani. Bu erkekler biraz cırkını cıkarıyor sanki dimi :D

• 3ay

Aynen :D

Yükleniyor...