Biraz ukala yapım var?

biraz ukalayım bunda etkisi olan faktörler ailem tarafından coğu ihtiyacım karşılandı çok başarılı hırslı biriyim iyi bir mesleğim olacak ayrıca güzel olmam diye düşünüyorum ama bu özellikten kurtulamıyorum bir türlü. Bu tip insanlar çok mu iticidir ya da böyle olmam normal mi 30 40 lı yaşlarda düzelir miyim?

0|1
14

En İyi Erkek Görüşü

• Çok itici birisindir eger dedigin gibiysen. Bayan diye saygı ya da nezaket bile göstermem. İstedigin kadar güzel olman karaktersizliginin önünü kapatamaz. Üzgünüm.

0|0
    0|0
    • karaktersizim demedim sadece bazen ukalalık var dedim arkadaşlarıma belli etmemeye çalışırım fazla da etmem

• Ukala olmam karaktersiz olmana yetiyor bence. Arkadasin olmadığım halde bana ukala olabilirsin anlamına geliyor ve bu ilk yorumumdaki hic bir kelimeyi degistirmeye yetmiyor.

En İyi Kız Görüşü

• Düzelmez güzelim 7de neysen 70inde de aynısın
    Evet iticidir bu insanlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ukala insanlardan nefret ederim ağzına kürekle vurasım var

0|0
    0|0
  • evwt çok itici olur

0|0
    0|0
    • dışardan anlaşılır mı peki bu tür insanlar mesela arkadaşım falan vardır ama çok fazla değildir sevmem de ayrıca sevgilim yok bu yuzden olabilir mi acaba?

• cinsellik isteğim pek yok aşık olduğumda istiyorum sadece diğer türlü istemiyorum

• zaten erkeklerin kızları en çom aldatmasının sebebi erkeğini cinsel doyuma ulaştıramaması isteğin yüksek olması lazım

• Valla insan 7 sinde neyse 70'inde de öyle olur geçmiş olsun zor bir hayat bekliyor seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...