Gözlemlerim yanlış mı sizce?

Ya bana itici geliyor şöyle kanka kanka diye ortada gezen kızlar abi hiç yakışmıyor ya. Böyle bilmiş bilmiş hareketler daha 15 yaşındalar toto 1 metre havada falan. Erkeklerdede bir akım başladı anlamadım gitti ayak bileğini açmalar karı gibi. Tesbihle gezenler var hele... Ya bak eline harbi yakışan delikanlı olanlar var eyvallah. Ya ufacık çocuklar saçma sapan 1 tokatla canını alacağın kalıpta insanlar tesbih sallayarak geziyor gözünün içine baka baka hayırdır der gibi. Yav çok itici hareketler bunlar. Araba kullanırken kız kesen erkekler önüne bakmamalar toplanmış 5 kamil bir arabaya son ses müzik kızların yanından geçiyor şiii arabamız var yani ona göre arabayla geziyoruz biz hesabı. Birde arabayı bağrıtmalar motorla geçerken bağırıp korna basmalar falan... vs vs ya o kadar kötü ve itici duruyorsunuz ki bak samimi söylüyorum tam bir gereksiz şahsitler neyse kızdım iyi geceler.

3|1
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Duygularıma tercüman oldun gerçekten ya. Su arabayı bagırtıyorlar ya gidip egzoz borusuna çorabımı tıkayasım geliyor 😁

0|2
    0|0
    • 3ay

Hahahahaha keşke yapsan ya sayılarının azalması lazım :D

• 3ay

demi bende öyle düşündüm :D

• 3ay

Aynen doğru dusunmussun :)

Kızlar Ne Diyor 15

• bizim üniversitede de vardı bundan. aynı fikirdeyim

0|2
    0|0
    • 3ay

Hızla nesilleri artıyor ne yazıkki

• " koyuyorum

0|2
    0|0
  • En çokta şu köşelerde grupça toplanan erkekler çok iticiler geçerken ortalarından geçiyorsun mecbur hepsi birden bakıyorlar yorum yapıp laf atıyorlar ya çok abes pislik bir davranış

0|1
    0|0
    • 3ay

bunu eklemeyi unutmuşum gerçekten öyle iğrenç bir hareket

• Aynen öyle acaip itici ya eline saglik cok iyi demissin. Arabada müzik sesini açarak bilek göstererek tesbih sallayarak kimse kız tavlamaz haa varsa da kafa aynıdır.

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim ya bir halt ettiklerini zannediyorlar işte

• Ben de itici buluyorum erkeklerle aşırı samimi olanı böyle kanka kanka diyip gezeni, erkek gibi olanı, sigara içen kızları.

0|2
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle dışardan çok iticiler

• Size katiliyorum hic hos seyler degil..

0|1
    0|0
  • Aynen bencede böyle yapınca da sanıyorlar ki bütün kizlar bize hasta. Oysa umrumuzda bile değil hele de o tipler

0|1
    0|0
    • 3ay

Onlar öyle düşünmüyor işte rezilliklerinin farkında değil

• Bencede gerçekten çok itici bir de bazı insanlar bunları havalı buluyor o yüzden böyle davranıyorlar aslında yapılan çoğu şey karşı tarafın verdiği tepkiyle ilgili off ne kdr havalı diyenler oldukça devam etcek iticilikler

0|1
    0|0
    • 3ay

Çok doğru dedin ama acaba varmıdır havalı diyen merak ettim

• Ergen ve düşük zeka seviyeli tayfa

0|2
    0|0
    • 3ay

ergenlik değil de düşük zeka dediğin doğru adam 25 yaşında yani ergenliği mi kalmış :D

• Tebrikler cok dogru tesbitlerde bulunmussun

0|1
    0|0
  • Aynen bizim okulun önü hep it kopuk bu nedir 😂

0|1
    0|0
  • Bende kizıyorum ama nesilleri tükenmiyor hafiz

0|1
    0|0
    • 3ay

Tükenmez hiç tükenir mi?

• Onlar daha buyumedi abisi

0|1
    0|0
  • duygularıma tercüman oldun.

0|1
    0|0
  • Helaaaal olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet yanlış

0|1
    0|0
  • çok haklısın be.. eskiden biz 15 yaşındayken falan saf birşeydik. böyle şeyler aklımızın ucundan geçmezdi. yeni nesil evrime uğradı. küçücükler daha ama bir büyümüşte küçülmüş havaları. çok saçma.. kaç yaşındasın kardeşim bu arada?

0|1
    0|0
    • 3ay

24 oldum sayılır üstad aynen dediklerin çok doğru zamanında bizde bunlar yoktu yani de nesil çok bozdu herkes bir havalarda 15 yaşımdaki halime bakıyorum da şimdikilerle alakası yok

• 15 16 yaşında emanet taşımaya başlayanları unutmuşsun :D

0|2
    0|0
    • 3ay

Birde külhan beylikler falan :)

• harbiden hangi akla hizmet bunları yapıyorlar ve nasıl bir psikolojidir anlamadım gitti.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bende anlama çabasındayım da anlanacak birşey yok ortada saçma sapan hareketler

• 3ay

her turlu reizzz 😂😂

• 3ay

:D :D

Yükleniyor...