Bu soruyu sorcağım aklimin ucundan bile geçmezdi?

Tokatta yaşıyan var mı nasil biyer hava sartlari filan insanlari kulturleri :) okul icin gitcem ve biraz korkuyorum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bazı sebeplerden dolayı Tokat'a 15 kere gittim heralde. Çok güzel bir yer.. Merkezi falan kalabalık canlıdır. Yollar dar olduğundan trafigi çok. Üniversitesi idare eder seviyede. İnsanları genel olarak iyiydi bana denk gelenler. Büyük beklentilerle gitme. Gece hayatı falan gibi. İç Anadolu kadar soğuk bir yerde değil sürekli kar görmezsin. Bahar yaklaşınca zaten çok güzelleşir. İlçeleri falan çok yeşil gerçekten. İllaki İzmirden sonra küçük gelecek ama. Samimi bir kaç dostun olursa güzel vakit geçirebilirsin hatta hoşuna bile gidebilir.2 tane kız arkadaşım tokatta okuyor şimdi senin gibi gittiler gerçekten ikiside çok seviyor şehri.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Soguk🌾

0|0
    0|0
    • 3ay

Of doncam desene hic aliskin deilim biz kisin bile yorgansiz yatiorz izmirde

• 3ay

:) bende hic sevmem hatta ciplak yatarim yandim yani :))

• 3ay

Ahaha kolay gelsin ozamn

Erkekler Ne Diyor 6

• Aman da boşver

0|0
    0|0
  • büyükşehirden geliyosan ne derse densin yandın, bittin, kül oldun..

0|0
    0|0
    • 3ay

Izmirden gelicem alisamazsin diolar

• 3ay

evet zor, oranın gece hayatı, yaşantısı farklı ist. ank ya da izmire'e göre..

• @melti var harbi Tokat'lı

0|0
    1|0
  • tokatlılar efendi olurlar yeğenim genelde

0|0
    0|0
  • Allah neler sordurtyo insana gör gör :D Tokatlamasınlar seni orda dikkat et :D

0|0
    0|0
  • Tokatın neresi :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Taslicaciflikmiymis neymis iste universitenin orasi

• 3ay

Tokattami yasiosun

• 3ay

Evet

Kızlar Ne Diyor 0