Tek başıma kuaföre bile gidemiyorum yardım eder misiniz çok zor durumdayım?

Mesela saçımı kestirmem gerekiyor tek başıma gitmeye çekiniyorum kuaföre annem veya bir arkadaşımın da gelmesini istiyorum
benimle gelecek kimse yok tek gitmek zorundayım bana yardım edin nolur nasıl aşarım bunu
çok çekiniyorum ortada bir şey yok farkındayım ama offf

Güncellemeler:
3ay kimse yok mu!!
3ay konu bir tek kuaförle alakalı değil! bir şeyi de anlamıyorsunuz
kuaföre bile gidemiyorum bir örnekti tek bildiğiniz sadece dalga geçmek insanlarla

0|1
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyal fobi bende muzdaribim bazen böyle durumlardan...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir kere git asacaksin bu durumu ozguvenini topla ve kalkis ben yaparim ben tek başıma bunu basaririm dersen beynine bunu inandirsan herseyi yapabilirsin ki yapilmayacak birsey de degil bu böyle böyle daha ciddi bir mesele olmaya başlar korktugun sürece sıkıntılarında buyur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yaş kaç 13 mü doğru söyle ama

0|0
    0|0
  • Durumun tıbbi boyutunu bilemem ama,
    bir kere tek başına gidersen, devamı gelir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Yemin ederimki bir kere cikip kuafore gitsin sonra yine gitmek istersin ardi gelir yani korkma sosyal fobiligin var beyinle alakali bendede arada oluyor disari cikmaga utaniyorum ama cikinca aslisiyirsun kendini eve kapatma

0|0
    0|0
  • git deneujk kazs.

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin biraz ozguvenin olsun...

0|0
    0|0
  • Bence kestirme saçını bırak öyle dağınık kalsın

0|0
    0|0
    • 3ay

dağınık değil uzadı şekli bozuldu

• 3ay

O zaman ucundan aldır. Ama dikkat et genelede ucundan aldirmaya giden bayanlar kuaforden bir hayli kısa sekilde kestirip cikar

• 3ay

Sen en iyi gel izmire beraber gidelim sac kestirmeye bende senin yanliz birakmamis olurum

• Takıntı asosyal hayat.. bayan kuaförünede.. ben mi gelim bee.. üff yürü git şurdan

0|0
    0|0
  • özgüven aşısını bulsalarda şu insanlara versek biraz ya.

0|0
    0|0
  • sosyal fobi var

0|0
    0|0
  • ilk adımı sen at kuaförden bekleme

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği var , kitap okumalısın yavaş yavaş geçer birde arkadaş ortamları açar swni

0|0
    0|0
    • 3ay

işe yaramıyorlar off yarın kuaföre gideceğim sırf bunu aşabilmek için ama çok salak gibi gözüküyorum insan içine çıktığımda

• 3ay

Ben daha salak gibi görünen birini görmedim. Bence abartmamalısın ve kendini sevmelisin sen eşsizsin dünyada unutma

Kızlar Ne Diyor 13

• biz nasil yardim edelim? elini tutup kuafore mi goturelim? sacini biz mi keselim?

0|0
    0|0
    • 3ay

dalga mı geçiyorsun ya

• 3ay

zeka yoksunu olmaktan iyidir boşversene

• 3ay

yuru git la. n ezik b. ok

• kendine özgüvenin mi yok.
    yoksa başka şeylerden mi çekiniyosun..
    otur bir düşün ben neden böyleyim diye ben yapabilirim ben başarabilirim gibi şeylerle başla mutlaka yapabilirsin.. başlamak başarmanın yarısıdır bir adım at gerisi gelir..

0|0
    0|0
    • 3ay

bu sorunu aşmak için yarın kuaföre gideceğim zaten tek başıma özgüven eksikliğim var

• 3ay

teşekkür ederim yarın geldiğimde nasıl hissettiğimi yazacağım buraya
      umarım yapabilirim

• 3ay

yapacaksın.. kendine güven

• Bagii kisilik

0|0
    0|0
  • Çişede biriylemi gidiyonuz merak ettim :)

0|0
    0|0
  • Niye çekiniyorsun ki adamın işi o zaten, git saçımı kesirmek istiyorum de çok zor değil korkundan kaçma korkunun üzerine git ki aşasın

0|0
    0|0
    • 3ay

kekelemeye başlıyorum anlamıyorsun oradan yazması o kadar kolay ki..

• Bir kere tek git sonra alışırsın

0|0
    0|0
  • Neden çekiniyosun ki?

0|0
    0|0
  • bu nasl bisy :S

0|0
    0|0
  • Anlamayan arkadaşlar için acikliyayim. Uşeniyor gibi bisey , bende de var o :D illaha yanında biri olacak Mesela Yürürken konuşmak için vakit falan geçirmek için arkadaşın olmazsa yorgun ve üşengeç hissedersin kendini...

0|0
    0|0
    • 3ay

NE ÜŞENMESİ?
      dalga mı geçiyorsun anlamayacak kadar cahil misin sosyal fobim var diyorum üşeniyorsun diyorsun

• Hergün tek başına bir yerlere gitmeyi şartla kendine

0|0
    0|0
  • Evet ortada bir şey yok bunu önce cidden kendi ne idrak ettir

0|0
    0|0
  • Bu sorunu bende yaşadım ama tek gidince alışıyorsun ayrıca özgüvenli olmalısın hayatta sürekli birileri olamaz yanında.

0|0
    0|0
  • Ayni ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...