Ne yapmalıyım aklım cok karısık?

Sınıfımızda olacak kişiler bir sınıf grubu açtılar daha okul açılmadan kaynasmak icin ve bir erkek var gayet hoş fakat o gruba katılmadan önce cok iyiydi o katıldı ve kızlar beni takmaz hatta birbirini takmaz oldular sürekli gruptan cocuğa yazıyolar. üniversiteye yeni baslayacağım ve lisede hep arkadassız kalmıs biri olarak dost edinmek istiyorum sizce cocuga ve kızlara karsı nasıl davranmalıyım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• retricanın azizliği olabilir çocuğu bir görün önce normal şekilde :) :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• soru soran olursa cevap ver yani boş konuşma, laubali olma bebeğim canım cicim sakın ha.. okulun ilk günü yüzüne bakan olursa gunaydin de, herhangi bir yere otur ve cool bir şekilde başın dik otur. herkesle canım cicim olma. belli bir süre arkadaş edinmezsen senin için daha iyi olur insanları gözlemlemeye çalış önce. ben 2. sinif ogrencisiyim şu anlattıklarımın hepsini uyguladim benim 2,3 ay sonra arkadasım oldu ve en iyisi oldu diyebilirim. hickimseye sakın ola bir sırrını verme özel hayatını ortaya dökme hiç kimseye güvenme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşsızlığın nesi kötü? Arkadaş ediniyorsunda ne oluyor? Hangisi gerçek oluyor? Herkesle kaynaş ama kimseyle samimi olma bence. Sonra çekiyorsun.

1|0
    0|0
    • 3ay

bilmem hep böyle iyi dostlarım olsun istedim ben ya insanlara güvenmemek kötü hissettiriyo

• 3ay

Ya sen aslında bakma bana. Tabii ki de arkadaşın olacak. Ama bunu bırak kader çıkarsın önüne. Sen çabalama. Bırak yani, aksın gitsin kendiliğinden. Dostlukta öyle gelişsin, sevgide aşkta. Normal devam et yani. Herhangi bir çabaya girme.

• 3ay

cok tesekkür ederim ^^

Yükleniyor...