Ciddi bir ortamda sizi gülme tuttu mu hiç? ?

ya lanet olsun :D. dün gece otobüs yolculuğu sırasında herkes uyuyordu. muavin mikrofonu açıp çoy kohve servüsümüz boşlamıştır diye bir anons yapmaz mı dslşsa. tabi bende haliyle orda koptum rezil olduk iyice. sabaha kadar aklıma geldikçe güldüm

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• Babam ciddi bir şekilde konuşurken beni gülme tutmuştu. Ben baya baya gülmeyip anırıyordum. Oda beni görünce gülmeye başlamıştı. Eskidi ama artık o günler.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Mizacım en ciddi anlarda hönkürerek gülme şeklinde ayarlanmış.

0|0
    0|0
  • Evet :D özellikle istatistik dersinde oluyo bu bana hocanin deli bakislari sagolsun :D

0|0
    0|0
  • Ay bende otobüste cok gülmüştüm bidefa 😂
    Rezillik 😄

0|0
    0|0
  • hep tutar krize girerim :s

0|0
    0|0
  • Bazen tutar

0|0
    0|0
  • Hep oluyor afshs

0|0
    0|0
  • Gülme krizine girerim ya, lanet😂😂🙈

0|0
    0|0
  • jshahahah aynısı benim başıma gelmişti gülmemeye çalışıncada nefessiz kalıyo insan😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

benim durumum çok başkaydı ama ya iki kelimeyi bir araya getiremedi o muavin o şivesi zaten aman allahım :Dasd

• Bu aksam amcamlar bize çaya geldiler amcam bisey anlatti ciddi biseydi herkes hadi ya falan dedi ben ise koptum cok komigime gitti birden rezil oldugumu anladim sessizce ve usulca rezilligimi de önüme alip odama girdim :D :D

0|0
    0|0
  • Hahah şu an yine aklıma geldi yine güldüm 😂

0|0
    0|0
  • okulda cok oluyor

0|0
    0|0
  • Çook

0|0
    0|0
  • Hahaha benim de çok oluyor o zamanlar hemen kacabiliyorsam ortamdan kaçmaya çalışıyorum :)

0|0
    0|0
  • şu an kafamda canlandı.. ben de güldüm. :D teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • Surekli oluyo😄😄

0|0
    0|0
  • Evet ya 😄

0|0
    0|0
  • O otobüsler bomba ya 😄😄