Erkekler de gece dışarı çıkarken tedirgin oluyorlar mı?

Mesela arkanızdan biri yürürken uyuz oluyor musunuz ya da karşınızdan gelen biri yanınızdan geçerken rahatsız oluyor musunuz?

Güncellemeler:
3ay Guncel
3ay Hayir diyenlerin samimiyetine inanmiyorum.

0|0
10|69

En İyi Erkek Görüşü

• Olurum tabi, kadınları bekleyen tehlike bizi de bekler, kadınların "erkeklere ne zaman isterse gezip tozuyor" "gece istediğinde dışarı çıkıyor" klişeleri beni deli ediyor. Biz sanki tankla çıkıyoruz dışarı. Tehlike bizim için de geçerli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence olmuyorlar burda sabaha kadar dışarıda hiç kimse yokken tek başına geçen bir sürü erkek oluyor nasıl korkmuyorlarki her türlü herşey olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 68

• hayir olmuoz keske kadinlarinda olmayacagi bir ulke haline gelebilsek

6|1
    0|0
  • Oluyorum ve iyi ki kadın değilim diyorum..

1|0
    0|0
  • Ben oluyorum la şimdi onume bir kiz çıkar benim gittgm yoldan gider sürekli döner arkasına bakar aslnda benim öyle bir olayim yokturda o varmış gibi hareket eder tedirgin olursun yolu uzatirsin rahatsız olmasın diye kiz her türk erkeği yaşamıştır bu durumu. Olaya hangi pencereden baksam herkes kendince haklı.'

0|0
    0|0
  • Çok rahatız.

0|0
    0|0
  • Genelde karşımıza çıkan erkekler tedirgin oluyor.

0|0
    0|0
  • Herkes olur Allah korusun türlü insan var sonuçta. Hiç yokken sokakta yaralanan insanlar oluyor.

0|1
    0|0
  • Özellikle gece 2-3 gibiyse ve tehlikeli birine benzeyen biri varsa tedirgin oluyorum. Fakat kadınların daha tedirgin olmasi gerekir. Onlar için tehlike daha fazla.

0|0
    0|0
  • Hiç tedirgin olmuyom

0|0
    0|0
  • Tedirgin oluyorum zaman zaman, uyuşturucu kullananlardan, alkolün dozunu kaçıranlardan..
    Korku değil ama bela.

0|0
    0|0
  • olmuyorum 😕

0|0
    0|0
  • Evet arıza çok

0|0
    0|0
  • Neden tedirgin olayım gece 3 'de evimden çıkıp Nöbete gidiyorum ben. G*tü yiyen birşey yapar. Dolu gidiyoruz biz :D

0|0
    0|0
  • Arkamdan gelene kafam dönük gidiyorum

0|0
    0|0
  • olmam

0|0
    0|0
  • tedirgin olmuyorum

0|0
    0|0
  • yıllardır kung-fu çalışıyorum kendime güvenim herzaman tamdır, fakat çekindiğim tek nokta 2-3 serseri yüzünden başımın belaya girmesinden korkarım..

0|0
    0|0
  • neden olalım ki

0|0
    0|0
  • Karşıdan gelen biri yanımdan geçecek tabi ki, neden rahatsız olayım mk jshjs birinin arkamda olması rahatsız eder beni.

0|0
    0|0
  • tedirginlik değilde hep bir aksiyon bekliyorum olmuyor. şöyle iki zibidi gelse de okşasam bir rahatlasam dimi. d

0|0
    0|0
  • Olmuyorum

0|0
    0|0
  • Yoo gecenin 1'indede farketmez öğlenin 1'indede aynı benim için

0|0
    0|0
  • sakallı iri yarı bir adamım ben, benden korksunlar :D

0|0
    0|0
  • yoooo

0|0
    0|0
  • oluyozz

0|0
    0|0
  • Biz gece 3 de arkadaslarla 8 9 kisi oluyoruz cunki geceleri herkes bos oluyor isden gelen okulunu bitiren vs... Ve mahalleden gelen gidene satasiyoruz

0|0
    0|0
  • ben oluyorum araba çarparsa diye koşuya çıktığımda

0|0
    0|0
  • Onume biri cikicak gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Hayır :D

0|0
    0|0
  • Hayır hatta acaba o rahatsız olurmu diye düşünurum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...