Annem 11 senedir cezaevindeydi?

Ve aftan yararlanarak kasımda çıkıyor.6 senesi vardı 5 sene indirim aldı 3 ayı var ) Ona nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum onu pek sevmiyorum ama annemdir diye değer veriyorum çok korkuyorum düzenimi bozcak yine aile içi kavgalar başlayacak ne yapayım nasıl davranayım bu kadına yardımcı olursanız çooook sevinirim.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• çok zor bir durum ama öncelikle biraz dişini sıkmalı alışma sürecini ılımlı geçirmelisin bence sonuçta 11 senedir yanınızda yoksa pekde tanımıyorsunuzdur birbirinizi bence ilk yapman gereken şey onu tekrar tanımak ve kendini ona tekrar tanıtmak sonrasındaki durumunuza göre mesafeli davranabilir veya dahada yakınlaşabilirsin ama görmeden yaşamadan peşin hükümle karar verme derim 11 yıl insanların değişmesi için yeterli ve uzun bir süre özelliklede o DAM altında geçtiyse o 11 yıl

1|0
    0|0
    • 3ay

Açığa alındığında son geldiğinde trip attı gelmedi üvey ablamın götünden ayıramıyoruz kadını ne baş başa kalabiliyoruz bizde çocuğuyuz heleki en küçükleriyim daha oturup annemle adam gibi konuşamadım

• 3ay

😐 babam yüzünden

• 3ay

adam istemiş inanmış başarmış yani ;)

En İyi Kız Görüşü

• Suçuna bağlı bence gerçekten bağışlanabilcek bişeyse bunda sonraki hayatında anne özlemini giderken için güzel bir imkanın var tabiki o yokken bu durumdayken çok fazla zorluk çekmişsindir ama yine de anne insanın özellikle bir kızın hayatında en önemli insan bence

1|0
    0|0
    • 3ay

Halamdan daha önemli değil ve onu özlemiyorum beni biyana bıraktım abim resmen anneme aşı babamı halamı beni bırakıp gidecek gibi

• 3ay

O zaman değmez sen baban ve halanla hayatına devam et

• 3ay

Zaten o öyle olacak ama ben bu kadına ne diyeyim nasıl dvranayım

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• neden cezaevindeydi

1|1
    0|0
    • 3ay

Soruyu yanıtlamana yardımcı olacaksa söyleyebilirim

• 3ay

bak benim de babam cezaevine girdi ama tamamen iftiralara kurban gitti ve yıllarca yattı çıktığında ona iftira atan savcılara ve hakimlere dava açtı bu sefer gene bahane bulup içeri attılar çıktığında da sevinçle karşıladık biz ve tavır almadık. lakin senin annenin durumu daha değişik anladığım kadarıyla. ben olsam içimden nasıl geliyorsa öyle davranıdrdım. şahsen beni üzen birini üzmemeye çalışmam, umrumda olmaz. ama o senin annen buna karşın annelik hissini vermiorsa sana umursama kafana göre takıl

• 3ay

Babamda çok girip çıkmış zamanında şirketi iflas edince borç batağı bokuna.

• Ahlak meselesi ile her insan hatalar yapar sana ffetmek duser annedir nihayetin de Ama sevmiyosanda saygi duy sana bunlari yasatmaya hakki yoktu

1|0
    0|0
Yükleniyor...