Sırf göz yumuyoruz diye insanlar gerçekten bizi saf mı sanıyor?

Sırf göz yumuyoruz diye insanlar gerçekten bizi saf mı sanıyor?
Sırf göz yumuyoruz diye insanlar gerçekten bizi saf mı sanıyor?Hiç bir şeye göz yummam ama bazen sevdiğim insanlara karşı göz yumuyorum, inanmış gibi yapıyorum ya da görmemezlikten geliyorum ve onlarda benim saf olduğumu sanıyor sanırım.

#SerseriSorular

0|1
20|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynen kesinlikle salağa yatıyorsun salak sanıyorlar. Üşengeçlikten yapamadığını söylüyorsun beceriksiz sanıyorlar. Göz yumuyorsun saf sanıyorlar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet knk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Aslında bu hayatta hasır altindan su yürütrceksin melek maskesi takmis seytan olacaksin masm rollerine gireceksin insanlar boyle karakterli kisileri daha cok seviyo

0|1
    0|0
  • bu hep olur ve bunun olmasından nefret ederim. sen kimsin ki yani beni saf görüyorsun diye çıkışasım oluyor. ben seni görmezden gelerek büyüklük ediyorum bir de sen beni saf sanıp küçümsemeye mi çalışıyorsun senin ben ağzına s*çayım lan diyesim var
    ama diyemiyorum

0|1
    0|0
  • Öyle sanmalari daha iyi kimse senden kotu birşey beklemiyor ben hep saf ayağına yatarım mesela. :D Tabi biraz insanın geninde de oluyor

0|1
    0|0
  • Her şeyden haberdar olduğum halde hiçbir şey bilmiyor gibi davranmak aldığım en doğru karardı saf sansınlar önemli değil

1|1
    0|0
  • Hangi konularda öyle sandılar?

0|1
    0|0
  • Evet öyle sanıyorlar. Çünkü "kırmayayım" diyoruz, bir bakmışız biz paramparça.

0|1
    0|0
  • o durum uyuz bir durum, suratına çarpasın geliyor salak diye ama işte

0|1
    0|0
  • evet aynen

0|1
    0|0
  • Evet daha fazla yüzsüzlüğe curret ediyorlar

0|1
    0|0
  • sevdiğim biri bile olsa göz yummuyorum en nefret ettiğim şeydir

0|1
    0|0
  • Gif De ki kizin rujuna bayildim
    Bazi insnalar kendini saf ve sessiz gösterir

0|1
    0|0
  • Aman sanarlarsa nolucak

0|1
    0|0
  • Evet öyle sanıyorlar.

0|1
    0|0
  • Olabilir..

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • He ya

0|1
    0|0
  • Göz yumadığım için saf yurduna da koyamıyorlar.

0|1
    0|0
  • en alasindan hemde

0|1
    0|0
  • Bir laf vardır ya hani edepli edebinden susar edepsizde ben susturdum zanneder. Tam olarak bu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Suskunluğumuzu saflık sananlar
    İstedikleri an meydan okuyabilirler 😎

0|1
    0|0
  • o hallerini izlemek çok keyifli değil mi?

0|1
    0|0
  • Aynen öyle dostum

0|1
    0|0
  • kendilerini vazgeçilmez sanıyorlar sanki onlara muhtacizmis gibi ama onların bu düşüncesi senin buna izin vermene baglidir

0|1
    0|0
  • Saf sanmadan ziyade kendini bir b. ok sanma eğilimine girmeleri deli ediyor beni

0|1
    0|0
  • bilmiyorlarki sırf onları kaybetmemek için göz yumduğumuzu

0|1
    0|0
Yükleniyor...