Sizin için sıraladım bütün bunları Haklımıyım haksızmıyım Sorarım size Ankete katılın :) ?

Şimdi hiç uzatmak istemiyorum sizlere birşeyler özetledim.
Siz ne istediğinizi biliyomusunuz veya özentilikle nereye kadar yaşamaya calısıyosunuz?
veya olduğunuza şükrediyormusunuz kendinizi biliyormusunuz artık?
şu gerçek kabullenin TC nin %50 lik kısmı orta halli yaşayan insanlardır.
%20 lik kısmı Yoksuldur %30 ise Zengindir. buda böyle biline !
Velhasıl gelelim muhabbete

Fakir Asılınca Abaza Zengin Asılınca Playboy
Fakir Gözlük Takınca One öyle Çakmamı dersiniz Zengin Takınca Cool
Fakir Kız Tayt giydiği zaman Kezban oro... dersiniz Zengin Giydiği zaman Harika.
Fakir Kız makyaj yaptığı zaman aynı şeyime benzemiş. Zengin yaptığı zaman Zaten Güzeldi Dahada güzel olmuş denilir.
Fakir Yeni aldığı Arabasıyla gezer kendi çapında apaçi keko dersiniz Zengin Gezdiği zaman Vaooov Karizma dersiniz.
Fakir evlenmek istediği zaman yuvamı kuracam. Zengin evlenmek istediği zaman dünya evine giricem. oysaki aynı..
Fakir Borçlarla krediyle düğün yapar sırf sevdiği için 1 günde olsa ölümsüzleştirmek o anı ve onun için mücadele eder ama Çulsuz dünya kadar borç yaptı dersiniz. Zengin Yapar Süper harika bir düğündü denilir. oysaki aynı düğün ama?
Fakir bira içer Amele denilir Zengin bira içer Keyif içkisi denilir.
Fakir dişini tırnağına takar ev alır taksitle misafir çağırır sizi görgüsüz hava atmak için cağırdı dersiniz oysaki amaç kutlamak... ZEngin evine çağırdığında Ay ne kadar kültürlü süper bir aile bakarmısın denilir. Sİze madde madde 100 lerce sıralarım gerek yok şimdilik aklımdakileri sıraladım :) Kendinizi bilin ve davul bile dengi dengine lafını unutmayın :)

• Bu adam harbi haklı ya
    73% (8)50% (1)69% (9)Oy Ver
  • Bence haksızsın
    27% (3)50% (1)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Fakir ise gider zengin ofise geçer
    Fakirin çocuğu yaramaz zenginin ki hiperaktif
    Fakir ameliyat olur zengin operasyon geçirir gibi gibi gibi 😄

0|1