Defalarca kez aldatılmak?

Ya o kadar yalnızım ki derdimi anlatacağım bir dostum bile yok çünkü hayatıma bir tek onu almıstım ben arkadasım ailem bildim :( ben anlamıyorum madem aldatıyor niye bırakmıyor ya her şey dış görünüş mü öyle olsa bile neden hala bırakmıyor yakamı. Birisi var canımdan cok sevdiğim ne dese inandığım elimden gelen her syi yaptığım ama beni her seferinde kandıran birisi.. Ölüm gibi cidden bir kez daha aldatmış beni neden ya neden :( ben hakkedecek ne yaptım daha 18 yasımdayım senelerdir aldatıyo küfüredip sövüyor tek suçum sevmek mi :'(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ah şu kızların genç yaşlarda arkadaşım erkek tercihi öldürüyor beni😁😁 teselliyi düzgün aklı başında hovarda olmayan bir erkeğin omuzlarında alırsın ilerde şanslıysan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tek sucun sevmek evet. Bence iyi dusun butun hayatini onunla gecirmek istiyor musun? Su an aldatan birdaha aldatir. Henuz 18 yasindasin ve hayatta bambaska bir ask bulabilirsin. Iyi dusun derim ben

0|0
    0|0
    • 3ay

İstemiyorum ama sevyorum içim acıyo ben artık bu sahneyi yasamaktan bıktım hep kendimi kandırdım ona inandım bir insan bu kadar kötü olamaz olamaz dedim ama kötüymüş

• 3ay

Bence bunu kendine yapma arkadasim. Degmez. Kendine hayir demesini ogren.

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 2

• karaktersiz ya bak yine gerildim. koy Göte gitsin

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...