Toplumda Eşcinselliğin Yaygınlaşmasını İstiyoğre?

Lgbti bireylerin toplumdaki oranı şu an bildiğim kadarıyla yüzde yirmi beş civarında. Ben bu oranın yüzde ellinin üzerine çıkmasını yani toplumda çoğunluk olmayı istiyorum. Biliyorum cinsel yonelim ağırlıklı olarak doğuştan gelen bir durum. Ama çevresel faktörlerden de etkilenebilen bir durum. Bunu da dikkate alırsak toplumda escinselligin yaygınlaşması için neler yapılabilir? Çoğunluk minnoş ve de tatlış olsa fena mı olur yani 😃

Güncellemeler:
3ay Tarih boyunca en gelişmiş toplumlar escinselligin en yaygın olduğu toplumlar olmuş. Mesela Antik Yunan, Antik Mısır, Roma vs.
3ay Bugün de mesela en ileri medeniyetler olan İskandinav medeniyetlerinde escinsellik çok yaygın ve olağan karşılanan bir durum.

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Salak misin sen yaaa. Escinsellerin bu ulkede yasamasini istemiyorum ben. Kiz arkadasimiza bile guvenemicez mi ya bu ne bicim bir zihniyet.

1|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi burada eşcinselliğe karşı olan hteroseksüelliğin baskın olmasını isteyenlere homofobik dersin ama senin düşüncenin de temeli aynı mantık değil mi? Heteroseksüelleri neden homoseksüel yapmak istiyorsun ki? Kaldı ki doğuştan gelir diyorsun homoseksüellik. Dostum benden sana tavsiye fikirlerini iyice ölç BiÇ tart en önemlisi önce kendin anla. Zira fazlasıyla celiskidesin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Biz kimseye baskı uygulamıyoruz. Zaten öyle bir meyili olan varsa olur. Evet ağırlıklı olarak doğuştan ama çevresel faktörlerin de az da olsa etkisi var. Herkes olsun demiyorum. Aslında istediğim içinde böyle bir eğilimi olup da kendini baskilayanlarin rahatça kendi olabilmesi.

Kızlar Ne Diyor 6

• kafan güzelmiş.

0|0
    0|1
  • Allah korusun 😒😒

1|0
    0|1
  • beni homofobikleştirme şekeri kendinizi düdükleyin biz heteroseksüellere de karışmayın hadi anam

1|0
    0|0
    • 3ay

Sen de git o zaman kocana kendini düdüklet. İğrenç yorumlarına ihtiyacımız yok 😃😂

• öyle olursa kesin bu sefe rhelak oluruz kurtuluş yok :D

1|0
    0|0
  • Maalesef biz müslüman ulkeyiz ne bok yiyosaniz gidin bizden öteye gözümüze sokmayin

1|0
    0|0
  • Tovbe ashton varken hemcinsime bakmam ben ilk once onu öldürmeniz gerekebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana uzak olsunlar

1|0
    0|1
  • Eşcinsellik doğuştan gelmez. Tıbben ya da bilimsel olarak kanıtlanmış bir hadise değil. Eşcinsellik sonradan kazanılan bir hissiyattır. Eğilimi olan çabuk geçiş yapar , olmayan meyil edip vazgeçer.

1|0
    0|0
    • 3ay

Tıp dünyası ağırlıklı olarak doğuştan geldiğini söylüyor.

• 3ay

Ne doğuştanı lan. Kendiniz seçtiniz.

“Ahir zamanda eşcinsel 3 kısım olur:Bir kısmı konuşmak ve yüze bakmakla,
      diğeri, kucaklaşmakla yetinir. Bir kısmı da bu işi bilfiil yapar. Allah’ın laneti
      bunların üzerine olsun! Eğer ki tevbe ederlerse, tevbe edenin tevbesini Allahü
      teala kabul eder”
      HADİS-İ ŞERİF.(DEYLEMİ)

“Lut kavminin amelini işleyen melundur”
      HADİS-İ ŞERİF.(İ. AHMED)

• 3ay

@RoyJones_ Asil melun senin gibi onyargili cahiller

• yüzde 25 nedir la? nerenden uydurdun o oranı?

0|0
    0|0
  • ileri medeniyetler diyorsun ama sadece yaşadıkları yerler kaldı
    ingiltere gibi güneşi batmayan ülklere hetero krallarla yönetilmekte

lütfen kendi kendinzi kandırmayın

0|0
    0|0
  • %25 miş ahahaha :)))
    %0.25 dir o, yanlış görmüşsündür. ;))

1|0
    0|0
  • Yaygınlaşmasından ziyade evliliklerin yasallaşmasına ve toplum baskısının kalkması gerektiğine inanıyorum.

0|0
    1|0
    • 3ay

Bunun gerçekleşmesi biraz da yaygınlaşmasından geçmiyor mu sence?

• 3ay

Yaygınlaşma kavramı biraz daha farklı aslına bakarsan. Benim tek isteğim homofobinin tedavi edilmesi.

• 3ay

Homofobi konusunda haklısın. Hastalık olanın escinsellik değil homofobi olduğunu insanlar artık anlamalı.

• bütün dünya güzel kardeşim oluyo diye bizde mi güzel kardeşim mi olalım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...