Uçurumun kenarında olsanız ve '' sevenler bir adım öne çıksın '' deseler... Ne yapardınız?

Valla böyle bir uçurum varsa atlanır. Manzaranın güzelliğine bak. '' Gel kanka atla '' demiyor mu sizce de? Ne kadar da atlanacak bir uçurum.Uçurumun kenarında olsanız ve '' sevenler bir adım öne çıksın '' deseler... Ne yapardınız?
#Alcindenahiretsorular

0|1
6|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tövbeliyiz biz abi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben atlardım ama yolun yarısında paraşütü açar her kesi şaşırtırdım. :P yalnız millet gider ayak iyi söverdi bana ha :D

1|0
    0|0
  • Allahım inşallah arkamdan seslenmiştir..
    ben tırsarım

1|0
    0|0
  • bir bak bakalım alnımda enayi mi yazıyor

1|0
    0|0
  • Seviyormuş ama sevmiyormuş gibi yaparım 1 adım daha geri kaçarım. Taki kendi canını benim için feda edecek birilerine inanıncaya kadar.

1|0
    0|0
  • bir insan ilk kendini sevmeli gerisi boş

1|0
    0|0
  • Donarak ölmeyi tercih ederim..

1|0
    0|0
  • Kimse için canımı feda etmem aklımı kaybetmediysem

1|0
    0|0
    • 3ay

Aşk , aklını mantığını yitirmek değil mi zaten?

• 3ay

inanmıyorum bilimsel açıklaması var ki aşkın zaten bu kavramlara takılan kişilerin işi yaşdır reel dünyada bu arada aşkın tanımı cinselliiiik terimini kapsıyor bilimsel tanımın da yani sıkıntılı kavram bir çok açıdan aşk hımm salla mesele nedir bilirmsin sağlam bir dünyevi görüş sevgi saygı

• al sevdiceğini yayıl çimlere doğanın manzaranın tadını çıkar diyor ya da giy paraşütleri tut elinden sevdiğinle uça uça süzül diyor :)

1|0
    0|0
  • Oturur manzaranın keyfini çıkarırım 😎 sevmiyorum çok şükür 💃

1|0
    0|0
  • Sevmiyorsam?

1|0
    0|0
  • Ben oraya kopru yapar para kazanirim

1|0
    0|0
  • Çıkardım ve düşerdim ardımda bıraktığım insan olmadığı için mutlu ayrılırdım dünya dan..

1|0
    0|0
  • Çıkmayan top olsun..

1|0
    0|0
  • aşağıda beni bekliyorsa atarım

1|0
    0|0
  • derim ki seveni sey yaparlar , sey yapanı severler.

1|0
    0|0
  • Geçen yine uçurumdan atladık sırf manzarası iyi diye ama düşüşünde iş yoktu, o ilk heyecanı vermiyor

1|0
    0|0
  • Hayır demiyor ben olsam burda bir ev yaptirir arada bir gelir kafami dinlerdim

1|0
    0|0
  • Değer mi peki?

1|0
    0|0
  • sevmeyenler bir adım geri diye bağırırdım

1|0
    0|0
  • Ucurumun tersine dogru bir adim atardim

1|0
    0|0
  • Kimseyi sevmediğim için sorun yok, yerimde kalırdım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...