Babam bakıma muhtaç olmasına rağmen onu tekmelemek hatta öldürmek istiyorum?

Çünkü ben iyi bir çocuk olmama rağmen beni hep yok saydılar. Dövseler sövseler yine kırgınlığı bir süre sonra geçerdi ama o annemle beni heryerde, her zaman hiçe saydılar maması önüne konan bir köpekten farkım yoktu. Psikolojim bozuldu, yanlızlıktan kendimi kaybetmeme ramak kalmıştıki nihayet feraha erdim kendi ayaklarım üstünde durmayı geçtim maddi durumum bir bayana göre oldukça iyi. Ayrı evde arkadaşımla kalıyorum. Babam bakıma muhtaç yatalak olmasada kendi kendine banyo dahi yapamıyor ablam bakıyor ona. O da lise terk onların s. refsizlikleri yüzünden yine. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• boşver bişey yapma hayatın düzelmişken baban yüzünden gene kararmasın mutlu ol devam et hayatına çünkü senin artık mutlu olman için hiçbi engelin yok babandan annenden kurtulmuşun ve rahatsız babana zarar vermen suç sayılır ve hayatına etki eder bu kadar rahata kavuşmuşken bunu kendine yapma ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• merhametsizsin. başlığı okuyunca kanım dondu ne yaşatmış olurlarsa olsunlar, bu kadarını yapmamalısın.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kotu bir insansin

0|0
    0|0
  • Sonuçta baban

0|0
    1|0
  • İsraf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bırak sana yaptıklarını öbür dünyada çeksin yaşadıklarını en iyi sen bilirsin maddi olarak destek ol ama manevi olarak içinden gelmiyosa bişey yapma ama intikam almak gibi bişey düşünme Allaha havale et

0|0
    0|0
  • Ah'ın var belli ki. Hiçbir şey yapma. Olurda göçüp giderse keşke yapmasaydım diyeceğin şeylerden çok iyi ki yapmışım her şeye ragmen diyebilesin. Unutma vicdan rahatlıgı çok önemli

0|0
    0|0
  • Ne yaparlarsa yapsınlar onlar senin ailen, nefret edebilirsin ama merhametli birine yakışmaz bu hareket

0|0
    1|0
  • Sen yine de duzgun davran allah zaten cezasını vermiş yeterince sen gunaha girme

0|0
    0|0
  • Affet

0|0
    0|0
Yükleniyor...