Aileniz sizi de baski altinda tutuyor mu, benim durumuma bakar mısınız?

20 yasinda universite ogrencisi insanim. Ama ailem hala bana cocuk gibi davraniyor. Kucukmusum gibi davraniyorlar. Biraz fazla üstüme düşüyorlar sanki. Etrafimdaki benim yasitim erkeklere bakiyorum onlar cok daha rahat. Ben mesela disari çıkacaksam kiminle nereye gidecegimi soruyorlar. Kacta gelecegimi soruyorlar. Universiteyi de ailemle ayni sehirde okuyorum. Aksamlari mesela gec saatlerde disari falan çıkmıyorum. Benden kucuk erkekler bile gezip tozuyorlar sinir oluyorum. Mesela yakin zamanda bir kursa kayit yaptiricam. Babam ve annemin kendi aralarinda konuştuklarını duydum. Babam ''Sen de onunla git, yalniz birakma. Bir sikinti olmasin diyordu''. Hâlâ daha kucuk cocuk gibi davraniyorlar. Sevgilim vardı bir ara ve annem surekli neredeydin onunla mi buluştun gibi seyler söylüyordu. Kötü bir şey yapıyorum gibi davranıyorlar. Normalde cok katı degiller ama surekli her şeyi kontrol altinda tutmaya çalışıyorlar. Gercekten büyüdüğümü kabullenemiyor gibiler cok sıkıldım. Bunu onlari kirmadan soylesem de anlamıyorlar.

Siz ne dersiniz? Sizce ne zaman duzelirler? Nasıl duzelirler? Kizlar ozellikle size de aileniz böyle davraniyor mu? :(

Güncellemeler:
Arkadaslar lutfen goruslerinizi yazın.

0|0
22

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...