Alevi olduğum için beni seven çocuk benden soğudu bana kinli bakıyor konuşmuyor ne yapmalıyım?

hem seviyorum ama ona karşı sinirliyimde

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Defol git diyebilirsin mesela.. Çok basit. Hatta arkasına bile bakınca, kafasına kaya at o geri kafalının. Sözde dini bütün diye mi, sor bakalım Kur-an da mezhep var mıymış, sor bakalım ne kadar biliyormuş tarihi.. Onun ön yargısı ile etiketlenmiş Alevilik, kendi mezhebinde her gün bir kadının koynundan çıkanlar yok muymuşta çamur atabilecek Hadde sahip,

İNSAN İNSANDIR, DİN DİL IRK farketmez, İNSANDIR.. Bunu kavrayamayana ÜZÜLME.

0|0
    0|0
    • 3ay

çok güzel özetlediniz

• 3ay

O zaman size boş vermek düşer. Şöyle ki, Namazı dosdoğru kılıyor ve kitabı hatmetmiş ve anlamış olarak Karşıma gel ve beni yargıla diyeceksiniz. Allah c. c. emin olun hakkınızı onda bırakmaz çünkü haklısınız.

• 3ay

inşallah sizin karşıdınızda diyecek söz bulamadım herşey için hayırlısı olsun hepimiz için

En İyi Kız Görüşü

• O zaman bırak gitsin bugün bu yüzden sana sırtını dönen biri yarın ciddi bişey olduğunda ilk olarak arkandan vuran birine dönüşebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Uzak durmak en mantıklısıdır. Bu düşüncedeki insanlarla hiçbir irtibatınızın olmaması gerekir.

0|0
    0|0
  • Tuncelliyim. Kürt aleviyim. Sevdiğim kız artvinli. Ailesi de bana karşı ırkçılık yapıyor. Ama kız arkadaşım ailesine benim yanimda "SİZ ALEVİLERE KURBAN OLUN" dedi. Ailesini iplemiyorum. Vermezlerse kaçırırım.
    O kadar yakışıklı olup alevi canlarımız var iken böyle yobazlarla ne işiniz olur anlamadım gitti. Bırak gitsin. İpini koparan köpeği kapına bağlama bir daha.

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen ya herkes aynı olmayabiliyor işte

• Seni sevmemekte haklı

0|1
    0|1
  • sende yol ver işin başlamadan bitmiş

0|0
    0|0
  • bırak millet ne derse desin bu işin ne ALEVİSİ NE SÜNNÜSÜ NEDE KÜRDÜ YOK
    BAZILARI GEVŞEK GEVŞEK KONUŞTUGU İÇİN CAN SIKICAKLARDIR TAKMICAKSIN

0|0
    0|0
  • Sirf bunun icin senden soguyorsa ayril gitsin senin icin iyi olur

0|0
    0|0
    • 3ay

evet zaten en doğrusu bu

• Neden halbuki alevi kızları çok tatlı olur ha, hiç unutmam bir alevi kız bana canımın içi demişti ben de o dudaklarını yerim demiştim 😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bırak öyle adamdan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin bacım onun, şu devirde kaldı mı hala böyle ayrımcılık yapan iğrenç insanlar çok yazık

0|0
    0|0
  • Alevilikte ne var ki

0|0
    0|0
  • Hz. Sende seviyosun bende seviyorum de 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Ben olsam o cocugu zülfikar kılıcıyla bıcaklardım sfsdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...