Ya avukatlık olmak sizce zormu?

ve sizce avukatlığın tehlikeli yönleri neler veya olmalımıyım avukat

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kolay iş yok. Her işin de artıları, eksileri, kolaylıkları, zorlukları var. Ama hukuk, genel olarak TR'de yapılabilecek nadir saygın meslekler arasındadır. Avukatlık olsun, noterlik olsun, yüksek yargı organları olsun ziyadesiyle hem geliri hem de prestiji iyi olan mevkiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Benden on numara düzenbaz olur acayip yalan söylerin ikna kabiliyetim çok yüksek diyorsan sıkıntı olmaz. Birde bakacağın davaya bağlı boşanma davalarına bakarsan sıkıntı olmaz ama iş davası cinayet vs bakarsan her geçen gün bir düşmanın olur :)

0|0
    0|0
  • Bunları bir soruda daha belirtmiştim;
    Çok kitap okuman lazım aşırı kitap okumalısın.
    Sebep-sonuç ilişkisi kurmalı, mantığınla hareket etmelisin.
    Kendine güvenin olmalı, ağzın iyi laf yapmalı.
    Kelime haznenin geniş olması lazım.
    Haklıyı haksızı ayırt edebilmen lazım.

0|0
    0|0
  • Zor bence

0|0
    0|0
  • Avukatlık derken davalık sandım niye bir insan durduk yere avukatlık olmak ister diyecektim 😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈🙊🙊🙊😅😅😅😅🔫🔫🔫🔫

0|0
    0|0
  • Hukuk okuyacaksın.. ve biz avukatlara kravatlı hırsız deriz.. ajan bile deriz ki senin sırlarını hakimlerle paylaşabilir ;)

0|0
    0|0
  • Neden zor olsun ki istedikten sonra herşey kolay.

0|0
    0|0
  • Her meslegin zorluklari var

0|0
    0|0
  • tehlikesiz yönüyle para kazanamassın tehlikeli yönüyle çok kazanırsın

0|0
    0|0
  • Hukuk okumak iyidir :)

0|0
    0|0
  • cok zor degil aslında
    konun ile ilgili yasaları ezberliyorsun

0|0
    0|0
  • Ben hukuk okuyorum :D avukatlık bir bayan için hem zor hem kolay hem de zevkldir :D sana uygun değilse aç kalırsın avukatlıkta. Eğer mesleği seviyorsan zengin olutsunç

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...