İyi biri olmayı deniyorum ama olmuyor sorun ne?

Arkadaşlar ben eskiden iyi biriydim, eski anıları arkadaşları falan düşününce bunun değerini çok daha iyi anliyorum. Yaşadığım kötü şeyler oldu insanların beni çok fazla kırdığı kırmayı bırak canımı cok yaktıkları çok fazla şey oldu ve bu yüzden duygusuz biri haline geldim neredeyse eski karakterin güçlü olduğu için tamamen duygusuz olmam imkansız zaten bu burç işleri de onu gosteriyor balık burcu 6 Mart doğumluyum. Hayatın bana istesende duygusuz olamazsın deyiş şekli heralde. Her neyse insanlardan sogudum bunu yüzlerine söylemiyorum içimden konuşuyorum dışa vurmuyorum savas i içimde yaşıyorum dışa vurursam herşeyi içimdeki herşeyi çok kötü patlarim ve bu işin bir dönüşü olmaz. Birkaç kez öyle birkac şey oldu ve ağır sonuclari oldu hepsi biranda olursa ne olur bilmiyorum. herneyse gelelim iyinolma konusuna dedigim gibi balık burcu ve geçmişten gelen iyi karakterin yüzünden bir türlü yapamiyorum tam bir salağım. İyi biri olmayı denemem hayatımı yoluna sokmaya çalışmam mucadelem en fazla 1 gün sürüyor sadece 1 gün. Bunu o kadar fazla defa denedim ki artık pes ettim.

OLMUYORSA ZORLAMAYACAKSİN.

Güncellemeler:
3ay Sizden bir cevap beklediğimiz yok sadece yazmak istedim.
3ay E. T.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Büyüyorsun canım benim, kişiliğin oturuyor. Olur öyle...

0|1
    0|0
    • 3ay

Canımli konuşma seninki oturmamış bana söylüyorsun hadi ordan.

• 3ay

Hayır, tabi ki ben de çevremi anlamlandırmaya çalışırken fazlaca sinirleniyordum her şeye, normal bu. Ne kadar çabuk kendi doğrularını bulur ve istediğin gibi birine dönüşürsen o kadar çabuk durultacaksın kafanı.

• 3ay

Sanmam da belli olmaz büyük konuşmamalı

• bende eskiden çok kötü biriydim ama şu an enseme vur ekmeğimi al o derece...

0|1
    0|0
  • bence sen sadece kendin ol iyi olursun iyi ol kendin olursun sözüne bak

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendimi kaybettim nasıl olucam

• 3ay

şöyle önce gardrobunu değiştir ve harçlığının yarısıyla fakirlere yardım et veya parayı biriktirip bağış yap

Yükleniyor...