Kızlarla konuşmakta problem yaşıyorum ne yapmalıyım?

ilkokulda hep kızlardan uzak dururdum çünkü hep birisi biriyle yakınlaşınca böyle çocukça şeyler olurdu dalga geçerlerdi bu yüzden hep kızlarla konuşmaktan çekinirdim bu böyle devam etti şimdi ye kadar hiç samimi olduğum kız arkadaşım olmadı ve nerdeyse hiç doğru dürüst muhabbet etmedim kızlarla (yanlış anlamayın gay değilim) şimdide konuşmaya çalışırken saçmalıyorum afallıyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim galiba sendede biraz cekingenlik var, bendede vardi cogu konuda islerime engel oldu. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilerliyecegini bununlada alakali olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Onları fazla ciddiye alıyorsun

0|0
    0|0
  • aynı sorun bendede var hiç kız arkadaşım olmadı lise sona geçtim kız kankalarımla bile samimi konuşmam sanalda rahat rahat konuşurum ama yüzüne birşey söyleyemiyorum utangaçlık ya da cesaret edememek diyebilirim kendim için seni bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...