Kızlar, Erkeklerin bacak kıllarını alması konusunda ne düşünüyorsunuz?

plaj da daha iyi bronzlaşmak için genelde yaptığım eylemdir. Şort daha yakışır ayrıca tüm vücut daha güzel yanar estetik olur Batıda da erkekler hep alıyor zaten. Kızlar siz ne düşünüyorunuz?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Ben esime belirli araliklarla aldiriyorum cünkü dökülüyo.. iykkkkk :s

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Guzel bir sey

0|1
    0|0
  • Alsınlar şort giyeceklerse

0|1
    0|0
  • Bence çok normal sonuçta onlarda hareket ediyor ve terliyorlar ağırlık yapar terledikçe özellikle sporcu erkekler için gayet olması gereken bir şey

1|1
    0|0
    • sporcu olmayanlar için

• peki öyle olsun :D

• kılı alırsan alttan yenisi çıkar. Fakat erkeğin kas kitlesi azalırsa otomatikman testestoron seviyesi de düşer yani hormonel dengesi bozulur. Kıl almak bir tercih olabilir ama kas eritmek direk olarak erkeklik seviyeni düşürür. Yani asıl kasın erirse hemde bilinçi olarak o zaman kadınsı olursun :)

• Bencede kilsiz iyi.. bazi erkekler magara adami gibi oluyor ben hic hoslanmiyorum... ama mesela az tuylu de olabilir bence sikinti yok. gogsu azicik killi olursa gene bacaklar ve kollar gene itici gelmez bana

0|1
    0|0
  • Alsınlar evet destekliyorum.

0|1
    0|0
  • Alınabilir

0|1
    0|0
  • gayet itici erkek dediğin kıllı olur o ne öyle kız gibi

0|0
    0|1
    • neden kıro gibi orman kaçkını gibi olunca çekici mi oluyor peki? bunlar öğrenilmiş cinsiyetçi roller. Batıda almayana gülüyorlar. Onlar erkek değilmi

• sen miisn yoksa tamam git ne yapıyorsan yap kardeşim banane senden ileri düşünceli çok görmüş bilmiş cahil olmayan kardeşim sana küpelerinle çorabın ve tüysüz halinle mutluluklar

• teşekkürler sana da kıllı adamlarla bol şans.

• Ben gereksiz buluyorum bacak kilini almalarini :)

0|0
    0|0
  • kendi açımdan ben tiksiniyorum erkek dediğin kıllı olur aadgh

0|0
    0|0
  • Alsınlar çoksa bence ama pek sıcak bakmiyorlar bu konuya totoslar alıyo diyolar

0|0
    0|0
  • almaları hoş gözüküyo

0|0
    0|0
    • fikrine saygı duymakla beraber yanmış kaslı kılsız bacaklarımı daha seksi ve erkeksi ve sportif buluyorum

• Acımaz mı hem dayanabilir misin

0|0
    0|0
  • Saçma buluyorum, biraz farkımız olmalı

0|0
    2|0
    • bu öğrenilmiş rolleri aşın artık.

• Tepki gösteriyorsun. Ben sana nasıl alırsın. Yakışmaz vs gibi saçma cümleler kurmadım. Saçma buldugumu brlirttim. bacak da tüy de senin elbetteki kendi kararın. Fikir almak istiyorsan eleştiriye açık olacaksın

• tepki göstermedim bende kendi fikrimi söyledim hepsi bu. teşekkür.

• Alınca itici oluyor bence. Ama bence.

0|0
    2|0
    • neden kıro gibi orman kaçkını gibi olunca çekici mi oluyor peki?

• Öyle olunca çekici oluyor demedim ama kaymak gibi olunca da itici oluyor aradan alıp az görünmesi sağlanırsa daha estetik olabilir.

• kaymak gibi bende sevmiyorum az bir şey olmalı

• Almayın.

0|0
    1|0
    • bende sana bir şey yapmadım bende kendi düşüncemi söyledim zaten

• "Aşın artık bunları..." diyerek tepki gösterdiniz. Öyle diyorsanız peki öyle olsun.

• saçmalık olduğunu düşüniyorum

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin sadece koltuk altini ve özel yerini alır. Benim düşüncem

0|0
    2|0
    • bunlar öğrenilmiş cinsiyetçi roller. Batıda almayana gülüyorlar. Onlar erkek değilmi

• Dediğim gibi benim düşüncem. Ben böyle seviyorum

• Sırt ya da gogus alinca guzelde bacak komik oluyor 😂

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki de. Erkeğin bacak alması da neymiş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...