İnsanin hi̇ç değeri̇ yok mu? göz göre ölüyorum katledi̇li̇yorum !!! ?

Hayatım elimden kayıp gidiyor. ailem beni tamamen dışlamış durumdalar. üniversite sınavını kazanamadım. bunun üzerine ailem tekrar sınava girmeme izin vermiyor. ağır işlerde çalışıp onlara para getirmemi istiyorlar. babam çalışmıyor sağlığı yerinde ama evde yatıyor. beni evden kovuyorlar ama benim gidecek yerim yok sessiz sakin çekingen bir insanım o yüzden arkadaş çevrem de yok. aciz eli kolu bağlı biriyim. Kimsem yok. Çok üzülüyorum üzüntüden hasta olucam. Özgüvenim hiç yok. bu olaylar iyce kötü yaptı beni kendimi aşşağılıl ve değersiz hissediyorum. hem ailemden hem dışardaki insanlardan darbe yedim. Herkes bana kötü davrandı kimse beni istemiyor başımdan git diyorlar kimse beni istemiyor. çok kötü bişey bu hiç. Çıkış yolum yok uzun zamandır böyleyim. değersiz ve gorunmez biriyim. Hergün daha da kötüye gidiyor herşey. Git gide dahada kaybediyorum herşeyi. yok oluyorum artık psikolojik olarak çöktüm dibe battım diyorum daha kötüsü oluyor. Dibin dibi bu sefer. Hayatım diibin dibi oldu. olmuyor çıkamıyorum yapamıyorum. Bilmiyorum sanırım lanetlendim. Insanlar daha beni görmeden benden kaçıyor biraz konustuğum insan kaçıyor benden lanetliy Aciz ve güçsüz biriyim hiçim ben kimse beni istemiyor bu olmasaydı keşke. Sanırım bu şekilde yavaş yavaş eriyip gidicem...

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar umursama insanları hayata sıkı sıkı sarıl.
    Babanın dediği işe gir aynı anda akşamları da sınava çalış. Geleceğine olan inancını yitirme asla.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Once kendine guvenini topla. Sen bir bireysin ve emin ol ki senden cok daha kotu durumda olanlarda var. Beterin beteri var dedikleri var ya oyle iste. Ayrica senin kimseye ihtiyacin yok. Bak kpss sinav basvurulari acildi oradada bir sansini dene kayit ol. Gerekirse ailenden gizli yap bunu. devlette memur olursun. Hem ayrica isten geldigin zamanlarda ders calisabilirsin bende okulu hem calisip hem okuyarak kazandim. Geceleri ders calisiyodum uykumdan fedakarlik edip. Ve kulak asma kimseye. Ozguvensiz insanlar kendini yuceltrbilmek icin asagilarlar ama asil asagilik olan kendileridir. Sen mucadelenden vazgecme sakin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Değersiz olduğunu kabul et. Ve hiç kimse sana senden daha fazla yardım edemez.
    Sonra tek başına bir şeylerin üstesinden gelmeyi öğrenmelisin. Yani burdan ne yazılabilir bilmiyorum. Zaten şu an ne okusan anlık gaz vericek sonra sönecek.
    Kendini sev, ve insanlardan hiçbir şey kazanmadığını bekleme.
    Seni sevmelerini
    Sana değer vermelerini
    Sana iyi davranmalarını. Hiçbir şey beklemediğin gibi başına gelecek her kötü şeyi düşünüp kabullen

0|0
    0|0
  • içim gitti okurken ya. çalışacaksın ve eve geldiğinde gerekirse sabahlayıp ders çalışacaksın. güzel bir bölüme gidip seni sevmeyen, dışlayan herkesede cevabını vereceksin. kurtulmak istiyorsan öyle ortamdan biraz zora gelmelisin

1|0
    0|0
  • Bu düşünceler güzel gerçekten dibe vurduğunda Tanrıya şükredeceksin

1|0
    0|0
  • Üzülme lütfen 😔 umarım bundan sonraki hayatında hep mutlu olursun..

0|0
    0|0
  • kendine gel, olan sana oluyor.

0|0
    0|0
  • Bende seninle aynı durumda sayılırım... Zor bir durum anlıyorum seni.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardesim cekingenlik bendede vardi cogu konuda islerime engel oldu. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilerliyecegini bununlada alakali olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
    • 3ay

11 ve 13 yaşımda sevdiğim oldu uzaktan. Onu her gördüğümde mutlu oluyordum. Yoğun şeyler hissediyodum sanırım. Çünkü sadece onu düşünüyordum bir an görmek bile onu iyi geliyordu. Aşırı mutlu ediyordu onu görebilmek

• Kardesim isin zor. Calisip okumak zorundasin. Bendede o baba modelinden bir tane var. Yillardir cekiyoruz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...