Evlilik sözleşmesi sizce doğru bir şey mi? Siz sıcak bakıyor musunuz bu duruma?

Iki insan birbirlerini seviyor ve evlenmeye karar veriyorlar. Adam/Kadın evlilik sözleşmesi yapmak istiyor.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yarın öbür gün değişip onun bunun dolduruşuna gelip mahkeme açar boşanırsa adamın bütün mal varlığı ortak olarak bölüşüyor Kadınlara tanınan hak bu bazı kadınlarımız kendilerine tanınan hakları yarın öbür gün farklı niyetlere dönüştürerek kullanıyor. İyiyken çok iyi ama yollar ayrılınca hemen kötü insan olunuyor malesef.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence gayet doğru. Birisi benden bunu istese kızmam darılmam. Bu iki taraf içinde kendisini garantiye alma durumudur. Sonuçta hayatta neler neler oluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İki insanın birbirini sevip sevmediğinin gerçek kanıtı evlilik sözleşmesi yapılmasıdır. Yapılıyorsa seviyorlardır. Ama iki insanın birbirine karsı güvensizliğide yine bu sözleşmenin yapılmasıdır. Yapıyorlarsa güvenmiyorlardır. Yani sevgi var güven yok. İşte evlilik sözleşmesinin konusu sevgi olucak güven olmuyacaktır.

1|0
    0|0
  • Bence mutlaka olması gereken birşey ama yine de faydasız saçma türk kanunları yüzünden. Noter onayı yaptırsan da nafaka olayını hakim belirliyor

1|0
    0|0
  • Bırak şunu deli saçması

1|0
    0|0
  • Bu şu demek oluyor : ben sana güvenmiyorum zevkli dakikalarımız bitip senin kıçına rahat bir tekme atabilmek için büyük bir fırsat

1|0
    0|0
  • Güven eksikliği demek

1|0
    0|0
  • Saçma ama olabilir sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • Evlilik sozlesmesi demek en mantik evliligi demek. Mal canin yongasidir diye kisinin maddiyatci bir politikada oldugunun resmi belgesi

1|0
    0|0
  • Güvenmiyeceksen almıyacaksın

1|0
    0|0
  • En doğrusu

1|0
    0|0
  • Bu devirde kimseye guvenmicen yap gitsin sozlesmeyi

1|0
    0|0
  • Bence değil

1|0
    0|0
  • Sözleşmeli s*ks işçisi mi alıyoruz ne sözleşmesi.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Olabilir bir şey. Evlense idim bana uyardı.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • olabilir garantici bir yapısı varsa ister ben hoşgörüyle karşılarm

1|0
    0|0
  • Çok samimiyetsiz geliyor bana. Evliliğin temelini paylaşmak ve güven oluşturur bana gore

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum ama mantıklıda geliyor

1|0
    0|0
  • Sıcak bakmıyorum. Mevzu para değil zaten parası için birisiyle evlenecek bir insan değilim. Ama güvensizliği belirten bir şey. Alenen hakaret.

1|0
    0|0
  • hayır kesinlikle

1|0
    0|0
Yükleniyor...