Acccciiiiilllll siz olsanız?

arkadaşlar merhabaa. 26 yaşında bir sevgilim var ankarada yaşıyor bende istanbuldayım. bir şekilde tanıştık ve gayet ciddi bir ilişkimiz var işte sıra geldi isteme faslına. kendisi evlendikten sonra ankarada yaşamak istiyor bende İstanbul'da yaşamak istiyorum çünkü ankarada benim tarafımdan kimse yok. ama seviyorum da sevgilimi. siz olsanız gider miydiniz? o kadar bahane budum kalmak için ama nafile. ona da söyledim gelmek istemiyorum diye ama işte.. düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tek derdin bu olsun kardeşim. Burada sevdiği kişiyle kutularda bile yaşayacak kişiler bulabilirsin :)
    Mutluluklar diliyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

konu ev filan değil bende kutuda yaşarım ama ankarada anne yok baba yok filan mesele bu. teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Manyakmısın kızım ya, ne güzel sevdiğin erkek de seni seviyor işte evlenin onun yanına git. Ne var bunda ya bişeyide beğenmiyorsunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anlaşın 12 ayın 6 sı orda 6 sı burda dicem ama düzen tutturamazsınız ve işlerden olayı olmaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

öyle olmaz ya sonuçta iş güç filan düzenli bir yer olması lazım

• 3ay

işte bende onu anlattım benim annemde yanında olur seni yanlız bırakmaz diyor herşeye bir cevabı var

• 3ay

Ama senin annenin yanında olması daha mantıklı sonuçta seni daha iyi anlar

• Ankara değilde başka bir yer olsa giderdim fark etmez

0|0
    0|0
  • Ankaraya gidilmez soğuk sıcak sıkıcı yok yok gidilmez

0|0
    0|0
  • Seviyorsan git

0|0
    0|0
  • uçarak giderdim hemide

0|0
    0|0
    • 3ay

niyeki

• 3ay

onun ailesi orda uzakta tutucaz evi onlardan diyo ama sonucta benim ailem İstanbul'da olucak

• 3ay

seviyorsanız bunlar engel olmamalı

• ben olsam arkamı döner giderdim :)

0|0
    0|0
  • Erkek işini gücünü bırakıp gidemez sıkıntı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş 😊 giderdim tabi sevdiğim olsun yanımda yeter. Bir erkek olarak o kalmalı memleketinde , siz gitmelisiniz olmasi gereken budur

0|0
    0|0
  • Yanımda sevdiğim olduktan sonra heryerde yaşarım. Akrabayı sıkıntı etmemelisin bence. Sonuçta bu ikinizin evliliği. :)

0|0
    0|0
  • Gitmezdim herhalde..

0|0
    0|0
  • yaşardım

0|0
    0|0
  • sen çalışıyo musun

0|0
    0|0
    • 3ay

çalışıyorum

• 3ay

hanginizin işinin diğer şehirde olabilirliği varsa o gitsin

• O neden gelmiyor ki Allah yardımcın olsun ama kiz tarafi gelmeli diye dusunuyorm

0|0
    0|0
    • 3ay

aslında doğru olan benim gitmem de işte malum durumlar

• 3ay

Canim konus yapacak birsey yok dua et olmadi ayril ya

• Benimkide ankarada. Ben gidicem oraya. Kimse yok ne guzel iste

0|0
    0|0
    • 3ay

annenden babandan ayrı olucaksın sonucta ne biliyim özlemez misin o kadar uzakta

• 3ay

Ozleyince giderim. Sorun yok benim icin

• Giderim

0|0
    0|0
  • Ailem yok orada de al karşına konuş gitme gurbete falan

0|0
    0|0
    • 3ay

ah bacım bir laftan anlasa

• 3ay

Zor olur özlersin aileni gurbet elde naparsın