Turkcell tarafından kandırıldık?

Ailecek Turkcelliyiz. Resmen bir aylık maaş kadar Turkcell'e her ay fatura ödüyoruz. Bunlarda Babamı aramışlar her ay belli bir ücretten yüksek ödeme yaptığınız için hediye telefon vereceğiz ama tarifenizi değiştirip 39 lira ödeyeceksiniz dediler. Bunlar babamla konuşmuşlar, anlaşmışlar babama yapma dedik ama imzalamış felanda. Sonraki ay benim faturam 100 lira geldi. Biz aradik ilk ay öyle gelir dediler. Sonraki aylarda böyle devam etti benim faturama o telefonun ücretini yansıtmışlar ablamında 39 lira gelmesi gerekirken 60 lira gelmeye devam etti. Biz aradık konuştuk ama kayıt olmadığı için ve babamın imzası olduğu için bişi yapmadılar. O bize bunu yapan müşteri temsilcisi de bir kaç ay sonra işten çıkmış. Akrabımızdı oda. Şimdi de benim telefonum bozuldu, babam da faturamı ödememiş 280 lira fatura bide 900 lira ceza kesmişler. Hem kandırıldık, hem her ay bir sürü fatura ödedik şimdide ceza ödüyoruz. Demek istediğim Turkcell gerizakılısın.

1|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Turkcell babanızın oğlu mu kardeşim çıkın hala Turkcell kullanmayın onun devri bitti artık. Milleti somurmekten başka bisey yapmiyo. Daha az paraya diğerlerinde daha çok internet veriyor. Bide faturasız yaptirin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkcell en pahali şebeke

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• başınız sağolsun

0|0
    0|0
  • anlamayarak geçmiştir sözleşme dışında ücret yansıtamaz. Gerçek Türkcellse tabi bazıları farklı oluyor dolandırıcı tarzı

0|0
    0|0
  • Vodafonda kardeşim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...