Kızlar, kardeşlik nedir?

kaç kardeşşiniz benim hiç kardeşim olmadı nasıl bir duygudur anlatırmısınız biraz?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Biz 3 kardeşiz. Ben en büyükleriyim 2'si de erkek biri 6 biri 3 yaşında :) Onlara olan sevgi merhamet ve koruyup kollamak cidden mükemmel bir his. Bazen keşke onlar olmasa derdim ama annem vefat edince bu yıl, kardeşlerim olmasa ben ne yapardım diye düşünüyorum. Onlar bana annemin emaneti olan küçük mutluluklar ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ayak işlerini hep ona yaptırıyorum çok güzel :D

0|0
    0|0
  • ablam var birtane. harika.
    ucte cocugu var yegenlerde harika.

0|0
    0|0
  • 2 abim var. Dünyanın en güzel şeyi bir abiye sahip olmak. İki abiye sahip olmak bambaşka ❤️

0|1
    0|0
  • Toplam 9 kardeşim var 4 ü öz 5 tanesi üvey iyi bişey en küçükleri de benim herşeye karışıyorlar falan sadece o kötü 😂😄

0|0
    0|0
    • 3ay

ne güzel bendimde bir ablam olmasını isterdim kızlarla zor anlaşıyom

• 3ay

Verebilme ihtimalim olsa verirdim birtanesini 😂😄ama tek çocuk olmak daha iyi ya bence

• 3ay

yani avantajları var ama yinede iyi değil pek

• onun canı sıkkın olduğunu hissetmekdir. o demeden anlamakdır. bence.

1|1
    0|0
    • 3ay

Bir bakışı hatta bakmayışı yeter dimi?
      En sevdiği yemeği bilirsin, nefret ettiği şeyi bilirsin. Bissürü anın vardır onla. 365 yıl ayrı kalsan yüzyüze gelip sarılınca aynı samimiyet devam eder...

• 3ay

@aysenmi aynen. katılıyorum..

• 1Tane 11 yaşında erkek kardeşim var. ama ben daha çok kardeşim olmasını isterdim. ilk önce arkanda hep bir desteğin oluyo. biz genelde sürekli atışır kavga ederiz ama yinede çok severiz birbirimizi. kavga etmeyince canımız bile sıkılıyo😂😂çok yakın arkadaşım, kardeşim gibi dediğin insanların hiç biri gerçek kardeşin yerini tutamaz bence.

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum. Tek çocuk olmak. Lanet

0|1
    0|0
  • Biz 7 kardesiz.. evde cumbus eksik degil... ozellikle en kucuk iki kiz kardesim... tekme tokat birbirlerini yiyorlar... bir erkek kardesim var yuzunu gordugumuz yok.. ablam desen doktor artistin onde gideni ohooo daha sayyiyimmi. . annem beddua etmisti bize hepiniz bir memlekete gidersiniz diye 😂😂tuttu da. ama birkac senesimdi fazlasiyla evdeyiz enisteler yigenler... sizde buyrun...

0|0
    0|0
    • 3ay

size misafir olmak isterim

• 3ay

Ekledim ben seni niye acaba?

• 3ay

bilmiyom valla bu üye mesaj atamazsınız diyo

• Kardeşlik bambaşka. Genelde kücükken cok kavga edilir ama zamanla değerinizi cok daha iyi anlarsınız. Sana yeri gelir abi abla , yeri gelir anne baba, yeri gelir arkadaş , dost ve sırdaş olur.😊

0|0
    0|0
  • 3 kız kardeşiz berbat 😂😂

0|0
    0|0
  • benim birtane erkek kardesim var 2 yasinda 😃😃😃 aslinda ablasi sayilmam cunki herseyini ben yapiyorum nerdeyse. annem babam calisiyo ben annelik yapiyorum ona. cok guzel bir duygu benim 19 yasim olucak nerdeyse benimde yillardir kardesim yoktu mesela. 7 yil bundan önce oldu bende tattim o duyguyu cok sukur🙏

0|0
    0|0
  • 3 abim var. Kardeşlik gerçekten çok güzel bir şey. Ne olursa olsun seviyorsun, yanında oluyorsun. Çok şanslı hissediyorum kendimi

0|0
    0|0
  • Erkek kardeşim var. Ara sıra kavga etsek de birbirimizi iyi anlıyoruz. Sonuçta aynı ebeveynlere sahibiz. Bazen arkadaşlarımı arka plana atıp sinemaya gidiyoruz. Dışarıda yemek yersek bazen o bazen ben ödüyorum. Güzel ya. :)

0|0
    0|0
  • Üçüzüm üçümüzde kızız birde ablam ve abim var hayat bana güzel.

0|0
    0|0
  • güzel değilkkendisorunun yyetmezmiş gibi bir de onlarla uğraşıyorsun

0|0
    0|0
  • Harikadır😂

0|0
    0|0
  • Kadeş demek kötü günlerde çalacağın bir kapı olmasi mutlu olduğunda arayacağın ilk kişidir.

0|0
    0|0
  • Bir abim var. Dünyanın en muhteşem abisidir. 👍🏻

0|0
    0|0
    • 3ay

ben tek. oçugum o yuzden biraz ego var eleştiriye gelemiyorum

• 3ay

ya yok onu yanlışla yazdım kendimi çok övmem ama biraz farklıyım herkezden

• 3ay

😂😂

• sadece kılzarın mı kardesı oluyor

0|0
    0|0
  • kardeşlik nekadar didişsen kavga etsende kardeşinin gözyaşına dayanamamaktır

0|0
    0|0
    • 3ay

ben kızı sevdim ona arkadaş kanka gibi yaklaştım bütün herşeyimi paylaştım ona aşık oldum artık konuşmuyom pek

• 3ay

anlamadım kardeşlikten bu yorum nasıl çıkar

• 3ay

dedimya ben farklıyım diye

• Ahım Şahim birsey degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...