Yüzleşmek istiyorum?

18 den gün alıyorum lise 4 öğrencisiyim yani lise 4 e geçtim hiç sevgilim olmadı bunun için depresyondayım önümde ünv sınavım var bir sevgili çifti görsem 7 saat boyunca depresyona giryorum nasıl yüüzleşebilirim nolur anlatın çok pis bunalımdayım derslerimede çalışamıyorum bu sıkıntı yüzünden

Güncellemeler:
3ay İLGİ İSTİYORUM

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim galiba sendede biraz cekingenlik var, bendede vardi hem sevgilim olmuyordu ve cogu konuda islerime engel oldu. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilerliyecegini bununlada alakali olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
    • 3ay

kardeşim benim hiç çekingenliğmi yok ama hep platonik aşk yaşadım ve bu yüzden duygusal boşluk içerisindeyim

Kızlar Ne Diyor 4

• keşke tek derdim bu olsa aqyum:d

0|0
    0|0
    • 3ay

tek derdim o değil merak etme çok haksızlık damga yedim sfdsf o yüzden kız arkadaş istiyorum belne ilgilensin dertlerimi paylaşıyım unuttursun

• 3ay

yorumunuz için teşşekür ederim

• adamdaki derde bak yaa
    üniversiteyi kazanınca bulursun sen sınavına çalış

0|0
    0|0
    • 3ay

üniversitede bulacağımdan min olursam çalışıcam işte kendime güven gelse başarıcam

• 3ay

üniversitede iyi bir bölüm kazanırsan birazda tipin varsa bide efendi adamsan zaten kolay bulursun sen sınavına çalış olumsuz düşünme :D

• 3ay

teşşekür ederim zaten bir laf vardır adam gibi sevenlerin aldığı bir ödüldür yalnızlık diye o cümleyle avutuyorum kendimi :D

• Arkadaş ortamlarına katıl sevgilin olmasada sevgiliden daha yakın dostun olur

0|0
    0|0
    • 3ay

su ana kadar arkadaşım çok oldu ama hiçbiri benle ilgilenmedi benimle nasılsın diye sormasını istiyorum sürekli ya da hep beni düşünmeli bir arkadaş bunu yapmaz

• 3ay

aşkı aramak konumuna geldim artık :P

• 3ay

• sevgilin olursa hiç çalışamazsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

aksine ilgi görürsem çok ççalışırım :D

• 3ay

Erkekler Ne Diyor 1