Siyasi görüş ya da mezhepten dolayı hiç dışlandınız mı?

eski okuduğum yerde mezhepten dolayı yadırgar bakardıbi kaç kişi siyasi görüşten dolayı hiç öyle olmadı

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede yaşayıp da, siyasi görüşü veya inancı yüzünden dışlanmayan, hor görülmeyen insan var mı ki? İşte bu yüzden 3. sınıf dünya ülkesi olmaktan öteye gidemeyeceğiz.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Has Türk olduğum için , dışlanmam 😎😎
    Dini görüşümü sadece babam ve kuzenim biliyor sanırsam ondan dolayı dışlanırdım 😅😅

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben hem köklerimin mezhebinden, hem hiç bir fikri tam olarka alamadığım ve eleştrilerde bulunduğum için hem Dİni kullananlarla, hem Ulusalcılarla hem Bazı sol kesimlerle, Hem Kürt milliyetçileriyle , hem ülkücülerle sorun yaşamış biriyim:) Bu ülkede eğer bir fikri tamamen takip etmezsen ne yazıkki daha zor bir hayat seni bekler... Bunun bedelini bilerek böyle omalısın. Mezhep konusu ise zaten bu ülkede bir çok sorun barındıran bir konu.. Yaşadığn yere göre çok fazla hissedebildiğin bir yer.. ben hissetmiştim okul dönemlerimde..

1|0
    0|0
  • Hayır kanks

1|0
    0|0
  • Ben onu dislanmis saymiyorum. ayricalik sayiyorum

1|0
    0|0
  • Yok hayır

1|0
    0|0
  • Aleviyim. Hayır hiç dışlanmadım.

1|0
    0|0
  • dışlanmadım

1|0
    0|0
  • Siyaseti sevmiyorum, çevre alevi ben hanefiyim, yüzüme karşı dışlayan olmadı

1|0
    0|0
  • Cani cehenneme ideolojilerin.

1|0
    0|0
  • Evet, bir kız arkadaşımdan ayrılmak durumunda kalmıştım. Ailesi gereği.

1|0
    0|0
  • Bence olmamalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hayır dışlanmadım

1|0
    0|0
  • Ben sırf kapalıyım diye okulda hocalarım bana yapmadıkları kalmadı. Notlarıma düşük vereni mi ararsın yoksa milletin ortasında zayıf noktamı kullanarak üstüme gelmelerini mi söyleyim?

2|0
    0|1
  • biriyle tanısmıstım. Türk olduğumu öprenince bir daha benle konusmadı haspam sen kimsin benle konusmuyon

1|0
    0|0
  • Hayır ama siyasi görüşünden dolayı dışladığım oldu

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok saçma bişi

• 3ay

Bencil paragöz ve kurnaz insanlara tahammülüm yok. Mezhebini kendin seçmezsin ama siyasi görüşünü kendin seçersin ve seçtiğin bu görüş karakterini yansıtır. Karakterini sevmediğim birini de dışlama hakkım vardır biraz detaylı düşünürsen anlayacaksın.

• 3ay

Çok açıklayıcı oldu

• Siyasi değil fakat aleviyim diyr bir çok sorun yaşadım tartışma yaşadım hayatımın değişmesini sağlayacak kadar zor şeyler yaşadım ve Alevi olmam da etkili bir sebepdi

1|0
    0|0
    • 3ay

@herşeybizimiçin kesinlikle öyle

• 3ay

Annemin en yakın arkadaşı, sürekli birbirimizde olduğumuz çocuklar olarak da yakn arkadş olduğumuz aile, çocuğu alevi bir kız ile evlenecek diye karşı çıktı... Neler Neler... BUnların temeli eğitimsizlik.. Umarım düzelecek bir gün:)

• Mezhepten dolayı değil ama siyasi görüşten dolayı dışlandım. Ama artık konuşmuyorum. Nede olsa bizim ülkede herkes siyasetçi

1|0
    0|0
  • Ooo dıslanmak ne kelime. Beyinsiz mi olmadim, zebani mi olmadım...

1|0
    0|0
  • Dışlanmadım

1|0
    0|0
  • hep dıslanıyoruz

1|1
    0|0
  • Dışlanmadım, Atatürkçüyüm.

1|0
    0|0
  • Hayir dislanmadim

1|0
    0|0
  • Milliyetimden dolayı oldu

1|0
    0|0
  • Kürt oldugum icin dislanilmak istenmistim bir keresinde ama dedigim gibi istendim 😊

1|0
    0|0
  • Siyasi görüşümden dolayı dinsiz muamelesi görmüşlüğüm çok ama umrumda değiller

1|0
    0|0
Yükleniyor...