BENDE KARAR VEREMEDİM?

Merhaba, ben çok eğlenceli, mizah anlayışı iyi , gülmeyi, sohbet etmeyi severm ama herkesle değil. yani girişkenimdir ama eğlenceli yüzümü sadece sıcak hisssetiklerime, yakınlarıma gösteririm. Anlamadığım beni mahalledeki insanların sessiz, naif, kırılgan bulması. halbuki tam tersiyimdir hatta arkadaş ortamında erkeksi tavırlaarım bile konuşulur kırılganlık benmle çok zıt. ama yaşadığım yerdeki insanlar benmle tanışınca direk bu tanıyı koyuyolar onlarla sıkı bir iletişim kurmadığım için mi acaba. herkes gibi ibrden canım cicimli olamıyorum böyle olunca da çekingen, naif sanıyolar halbuki alakası yok. kendimi daha iyi nasıl ifade edicem ya gerçekten sorun bende mi acaba

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyle ilk tanıştığında onun nasıl biri olduğu hakkında tanı koyamazsin. Sen normalsin. Insanlar anormal

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen, ben karşımdaki iç konuşmasa bile şöyle böyle demem. hadi tanı koydunuz bari doğru tanı koyun :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Benide insanlar çok yanlış tanıyorlar😂

0|0
    0|0
    • 3ay

bazen kişiliğimi kaybettiğimi hissediyorum onlar yüzünden gerçekten ben nasıl biriyim acaba diyorum

• 3ay

Sanmıyorum kötü düşünme

• Sorun sende

0|0
    0|0
  • milleti takarak yaşamasana salla gitsin nasıl mutlu hissediyosan amaannn bidahamı gelcez dünyaya :)

0|0
    0|0
  • Lafın gelişi de deniliyor şahsen bir daha gorusmeyecegim kişiye dediğim oldu

0|0
    0|0
    • 3ay

ne gerek var yani.

• 3ay

Yanlış soruya yazmışım ya tablet bozuk 😂cevabı sil 😂

• 3ay

yok kalsın:D

Yükleniyor...