Anne ve baba nizdan nefretmi ediyorsunuz?

Annem ve Babamla hiç anlaşmazdim taa ki babam öldüğü güne kadar. sonra bir dusundum ki tirnak ucu kadar icinde kötülük olmayan, çocukları için canını dişine takan, bütün hayirsizliklarimin bütün suçunu babama atmışim. şimdi burada annemi sevmiyorum babamla anlasamiyorum diye soru soruyorsunuz ya ölünce anlayacaksiniz kiymetlerini. hala vicdan azabi cekiyorum kendime cezalar veriyorum aci cektiriyorum manevi olarak. lutfen ve lutfen ANNENIZIN ve BABANIZIN KIYMETINI BILIN cok gecmeden bunu yapin cok pismanlik yaşarsınız. hic bir anne ve baba çocuğunun kötülüğünu isteyemez istemez bunu anlamak icin anne veya baba olmayi beklemeyim. duygularim o kadar yogunki su an sacmalamis olabilirim ama siz anladınız ne demek istedigimi.

Güncellemeler:
3ay O kadar doluyumki otobusteyim aglayamiyorum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Duygulandım inan bende öyleyim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Keske pismanligini giderebilseydin. Ama hayırlı evlat olmak icin geç değil. Babanin adina hayirlar yaparak bir şekilde vicdan azabini hafifletebilirsin. Dua et babana durumun varsa hayrat yaptir Mevlüt düzenle, amel defteri oğlundan dolayı kapanmasin bu şekilde diyebilirim ancak bir şeyler. Elimizdekinin degeri kaybolunca anlaşılıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben zaten babasz büyüdüm iki yaşında kaybettim hatrlamyrm bile ama öyle bir baba hasretiyle büyüüdm ki bu hasret ona olan sevgim babaya muhtaç bir kizz olmm bbeni çok hircinlaştrdi baba yoksa aile yok demekti ve annemi hiç önemsemzdm hiç mi kıymetini bilmezdm çok üzdm onu taki evlenip berbat bbi hayat yasiyana kadr o kadr pismanm ki aaffet demeye bile yüzüm tutmuyr

0|1
    0|0
  • Çok iyi anladım kardeşim. Şu an oğlum benimle konuşmuyor. Öldüğümde anlayacak kıymetimi ama iş işten geçmiş olacak. Annesine söyledim. Cenazeme gelmesin dedim.

0|1
    0|0
    • 3ay

Yapma abi sende yaslariniz kac

• 3ay

Cok gec degilmis insallah farkeder. allah hidayet versin insallah

• 3ay

İnşallah amin kardeşim.

• Baba - nızdan ayrı yazılmaz Bro

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu kadar yazidan sen onu anladiysan iyiki oyle bir hata yapmisim o zaman. parmagim carpmistur farketmedim

Yükleniyor...