Bu nasıl dindarlık? Utanmıyor musunuz?

Bu nasıl dindarlık? Utanmıyor musunuz?17 Ağustos depreminde ölenlerin hepsinin dinsiz olduğunu savunan birtakım kendine dindar diyen şrfszlik abidesi insanımsılar, böyle bir pankart açmış. Kendine dindar diyor ama Kur'an'ın ilk ayeti olan ''Oku'' emrinden haberi yok, daha anadilini çözememiş, yetmezmiş gibi kendi inancına göre yaratılan insanların arkasından böyle bir pankart açabilecek kadar aşağılık varlıklar sizin de midenizi bulandırıyor mu? Ben sadece ''kimse yargıladığını yaşamadan ölmez'' diyorum. Allah ya da her neye inanıyorsanız, sizi ıslah etsin, ya da bir depreme kurban gidin de arkanızdan böyle pankartlar açalım. Gerçi biz sizin kadar insanlık dışı olamayız. Pes!

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• yüksek doz din böyle durumlara yol açar bu çok normaldir

0|0
    0|0
    • 3ay

Din değil de, okuduğunu anlamamak diyelim.

• 3ay

öyle iyi niyetlide yakaşabiliriz ama gerçek şuki dini uygulamaların yogu oldugu yerlerde bu tür vakalar sıklıkça görülür

• 3ay

Görülür ama burada dini suçlamak istemiyorum ben. Çünkü aynı mantıktaki insanlara yemek diye havuç versen k. çına sokar. Çarpıtmak ne dini ne de havucu suçlu yapar:) Okuduğunu anlamak en önemlisi.

En İyi Kız Görüşü

• Allah akıl fikir versin bunlara

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Dinsizler olseudi ozman depremin türkiyede değilde İsrail'de olmasi gerekmezmiydi?

0|0
    0|0
    • 3ay

İsraillilerin dininin Musevi olduğunu gerçekten bilmiyor musun? İlginç...

• 3ay

Çoğunun dinsiz olduğu aciklandigini bilmiyomuydun? oda ilginç...

• 3ay

Nasıl açıklanıyor acaba? Adamların imanları nasıl sorgulanmış çok merak ettim.

Yükleniyor...