Karım çok kıskanç yardım edermisiniz?

Merhaba arkadaşlar ben 22 yaşımdayım karımda 20 yaşında Belçika
da yaşıyoruz. Karım o kadar kıskanç ki anlatamam size. Ben bir markette kasiyer olarak çalışıyorum ve haliyle bayan müşteriler olabiliyor. İşte buna deli oluyor. Bayan müşterilere başkaları baksın diyor. Ben kadına ne diyim git diğer eleman baksın mı diyim?
Öyle ki bazen bişeyden şüphelendiği zaman işe göndermiyor. Bende işten atılmamak için hemen müdürmü arayıp yıllık izin kullanacağımı söylüyorum. Çünkü evde çıkmam imkansız
Kapıyı içerden kitliyor ve anahtarıda kendi alıyor. 4 katta oturduğum için camdan balkondan çıkmam imkansız. Geçen yedek anahtar yaptırdım eşimden gizlice. Yine bişeyden şüphelenip beni eve hapsetmişti. Bende o uykuya daldıktan sonra çıkmam istedim çünkü daraldım artık evde. Neyse tam çıkıyordum ki kapı gıcırdadı ve sesine uyandı. Hemen mutfaktan bıçak aldı ve beni bıçaklamakla tehdit etti. Anahtarımı vermek zorunda kaldım ve 3 gündür işe gidemiyorum. Yıllık iznim bitmek üzere. İşten atılacağım diyorum takmıyor. Benim param yeter diyor (Ailesi tarafından çok zengin) Dün telefonumada el koydu. Neymiş kızlara bakarmışım. Yok bilmem sitede çıkan reklamlardaki kadınlara gözüm kayarmış. Bugün yalvardımda zorla aldım. Bazen işten 5 veya 10 dk geç geliyorum. Normaş bir durum çünkğ bazen trafik sıkışıyor veya başka bişey oluyor. Eve geldiğimde kıyameti koparıyor. Bazen benim ellerimi filan bağlayıp tokatlıyor ve tehditler yağdırıyor. Bu durumu babasına anlattım artık böyle yürümez dedim. Babası bana akıllı ol aklını alırım dedi. Ailecek psikopatlar. Ben ne yapacağımı şaşırdım. Eşim herhalde bu yazdıklarımı okusa benim 1 saat sonra cesedimş morga kaldırırlardı.(Gerçi cesedimide rahat bırakmazdı) lütfen yardım edin hayatım karardı. Geçenlerde eczaneden 1 kutu hap aldım. İntihar etmek için ama ahiretimi yakmak istemiyorum nolur bir tavsiye verin
...

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• inanmıyorum ya bu troll olmalı bukadarda değildir kıskanabilir sadece evet ama gerisi büyük bir palavra..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne palavrası ya yaşanmış olaylara palavra deme zaten moralim çok bozuk bide böyle şeyler söyleyerek canımı sıkmayın. Eğer palavra olduğunu düşünüyosa yazma bişey

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrıl gitsin veya öldür biyere at bütün mali Zana kalir

1|0
    0|0
    • 3ay

Valla iyi fikir ama birsini öldürecek kadar yürekli değilim

• 3ay

Belçika da deniz yok mu birlikte başbaşa gidin zehirli içecek içir ölsün orda kalsın iste

Kızlar Ne Diyor 2

• okudum harbi ha hdhdhd

0|0
    0|0
  • Boşan hemen karın delirmiş mübarek

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl boşanıyom psikopat diyorum. Öldür beni

• 3ay

Evlenmeden önce böyle değildi. Kısaknçtı ama çok değil. Ufak şeyleri kıskanıyordu buda hoşuma gidiyordu. Ben nerden bilebilirim evlendikten sonra böyle olacağını. Konuşmadımmı sanıyosun hemde defalarca. Psikoloğa fila gidelim dedim. Ben delimiyim diyor sen bana nasıl deli dersin diyor vs vs Hiçbişey fayda etmiyor

• 3ay

Anladım çünkü böyle yapmaya devam ederse artık ondan nefret derecesinde soğuyacağına eminim eğer devam ediyorsa yakınlarından yardım alarak boşanmanı tavsiye ediyorum kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 4

• Yardım derken

0|0
    0|0
  • Bosan gitsin. Deli cunku psikiyatriye gitmesi lazim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Boşanamıyorum kardeşim. Çünkü psikopat bişry yapmasından korkuyorum

• olm aynısını sende yap belki usanır lan allah yardımcın olsun kardeşim :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Eyvallah sağol ama aynısını yapmam imkansız

• Yazık vallahi. Böyle kadınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...