Kapat

Yalnızca kahve falı bilenler ve bakmak isteyenler yorum yapabilir mi?

Yalnızca kahve falı bilenler ve bakmak isteyenler yorum yapabilir mi ?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dertlerini seven bir insansın ama bunun sana hiç bir faydası yok bundan emin olabilirsin bence lami cimi yok bırakıp uğraşmamalısın onunla tutma içinde dök anlat birine ve gururlu birisinde zaten ama bu gururun başarısızlığına yol açıcak söylemek istediğin şeyler var seni anlayacak biri yok diye düşünüyosun etrafında doğru diyosun etrafında o kadar düşünceli biri pek yok ama sen yinede içini dök rahatlıcaksın ve istemediğimiz şeyler hep olur emin ol sadece senin başına gelmiyor içine çok kapanıksın biliyorum ama sınırlarını aşman gerekiyor artık kendinede dikkat et sınırlarını aşarken kendini unutma yakın zamanda 2 haber alıcakasın biri seni üzerken diğeri mutlu edicek ve şu an yaşadıklarını hatırlamıcaksın bile okuduğun için teşekkür ederim. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay kızı bir şey sorduğuna pişman etmişsiniz yorum yapmayn o zaman arkadaş ne kavgacı insanlarsnz ya

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nah cıktı kanks

0|0
    1|0
  • Sana üç vakte kadar dört

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Günah gı günah

0|0
    1|0
  • Hay sizin kahve falınıza be

0|0
    1|0
    • Yorum yapma o Zaman kardeşim sende bayılıyorsun ki yorum yapıyorsun bu sitede istediğimi sorarım sanane?

• Her 2. Soruda "falıma bakarmısınız" şirk yapdığnızın farkında değilmisiniz? İnanıyormusun bu saçmalığa?

• Ya sanane kardesim benim inanasım benim hayatım sen işine bak hasta Mıdır nedir ya ben senin inancını sorguluyor muyum?

• Yurt dışına cikmak istyrsun galiba

0|0
    0|0
  • Kızçe bak hele şinnnndiii Üç vakte gadar kuran okur namaz kılarsan evinize bolluk bereket girecek demedi deme

0|0
    0|0
Yükleniyor...