Atatürkü sevmek zorunlu gibi neden hissetiriyor öyle bir algı oluşturuyorsunuz?

Sonuçta sizde tayibi sevmiyor ve saygı duymuyorsunuz bende sevmiyor saygı duymuyorum

0|1
5|17

En İyi Kız Görüşü

• İslamcı birinin atatürkü sevmesi ironik olurdu zaten

1|5
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşım ne atatürk ne tayyip birtek tapılacak kişi Hz. muhammed (S. A. V) gerisi gelip geçici..

0|1
    2|4
    • 3ay

Tapılacak ne yahu delirdin mi? Tapılacak ibadet edilecek bir Allah.

• 3ay

@Adamın-Birisi çelişmiyorum insanların yaptığı hatalardan bahsettim. herkesin görüşü farklıdır ancak birbirlerine saygısı yok. sadece bunu dile getirmek istedim sonunda yanlış anlaşılmasın diye de ekledim :)

• 3ay

Kullanıcı adından da malum olduğu üzere, sizler için umut yok... O yüzden zaman kaybetmeye değmez sizinle :) hadi eyvallah.

• Sevmeyip ve saygı duymayıp "ben Türk'üm" deyip dolaşman ironi...

0|3
    1|7
    • 3ay

Ben Müslümanım ve burası müslüman ülke o ise müslüman değildi.

• 3ay

Shut up and get out!

• 3ay

Sen türk olsaydın türkçe konuşurdun hadi ülkeni güzelim.

• Sen Cidde'n fazla Çok kötüsün. Atatürk ü o adamla aynı kefeye koyuyorsun. Bu iğrenç

0|2
    1|4
  • Ben ne seviyorum ne de sevmiyorum ama saygı duyuyorum bence saygı duymak zorundayız

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• sevmezsen sevmezsin tabiki ama ipnelik yapıp cumhuriyetin niteliklerini degiştirme yönünde faaliyetler yapmayın :D

0|1
    1|1
  • Deıl kanks

1|1
    1|1
    • 3ay

Öyle algı yaratıyorlar.

• Çünkü kemalist zihniyet faşist olduğu için. Sevmeyene vatan haini , arapçı, pkklı diyecek kadar aşağılık ve yobazlar he bide arabistan bileti vermeleri yok mu ağız burun giriceksin bunlara. Sevmiyorum saygıda duymuyorum.

1|0
    0|0
  • Tayyip ırzına geçilmiş bir ülkenin namusuna sahip çıkıp, misakı milli diyerek vatan toprağını devlet yaparsa onu da sevmeyi borç biliriz vicdanımıza.

Ya da es et gitsin, vatan toprağını satmaktan, ülkeyi peşkeş çekmekten vazgeçsin yine öpüp başıma koyacağım söz.

0|0
    0|1
  • Musluman degil miydi? :)

0|0
    0|0
  • sevmezsen sevme arkadaşım. ülkede atatürkün bıraktığı bütün miraslar darmadağın edilirken atatürkçü subaylar terörist diye hapse atılırken bana zorunluluktan bahsetmeyin. asıl atatürkü sevmemek zorunlu gibi

0|0
    1|0
  • tabi alısmıssınız kopek gibi yasamaya. o olmasaydı kimin dölüydünüz kimbilir. soysuz. ozel mesaj atta senın soyunu bır arastırayım

0|0
    1|0
  • Seni eğer bulursam ip adresinden ATATÜRK hakkında konuşma yapan dilini kesip Sana yedirecegim

0|0
    1|1
  • Ben yari azeri oldugum icin hem Ataturku hemde Haydar Aliyevi seviyorum ve mutluyum sevmek zorundasin o olmasa sende yokdun su an ingilizlerdi burda !

0|0
    1|1
    • 3ay

Ya kaybol gt şuradan be :D

• Kanı bozuk olanlar sevmez tabii, sende haklısın.

2|1
    1|3
    • 3ay

Fake hesaplar uzak dursun.

• Ergen beyni, uğraşamam...

0|0
    1|0
    • 3ay

Kişi kendini anlatırmış karşıdakine.

• Amacniz ne ln sizin

0|0
    1|0
  • Hiç kimse birbirini sevmek zorunda değildir ama saygı duymak zorundadır

0|0
    0|1
    • 3ay

Haklısın. O zaman şunu sorabilir miyim "Atatürk'e saygı duymayana da saygı duyabilir misin o kişiyi sevmesen de?"

• 3ay

@DoğrularınEfendisi Ne saygıyı hak ediyorlar, ne de onlar gibi saygısız olmalıyız

• 3ay

Öyleyse "Atatürk insanların dinine saygı duymadığında saygıyı hakeder mi? İnsanların peygamberiyle dalga geçtiğinde saygıyı hakeder mi?" diyebiliriz.
      Burada şunu belirtmeye çalışıyorum. Saygıyı sadece saygı duyan hakeder, saygı duymayan birine saygı beklenemez. Atatürkü sevenlere saygım var, ancak Atatürk'ün hakaretlerine saygım yok.

• Atatürk olmasaydı muhtemelen cezayir gibi fas gibi somurge ulkesi olacak. Suanda internete girmek icin elinde bukunan telefonu pc yi almak icin 5 yil falan calisqcaktin. Cunku kazandigin para sadece evine ekmek almaya yetecekti.
    Ismin john mu olurdu teodarakis mi o mechul.
    Hepimiz muslumaniz. ya da cogunlugumuz. Ama muhtemelen Şu an elinde incil olacakti.
    Ataturk bu ülkenin doğuşu senin Turkum deyip ortalikta dolasma ve muslumanligina hala devam etme nedrnindir.
    Bu cahilliginizi anlamak guc.

0|0
    0|1
    • 3ay

Atatürkün mk :D

• 3ay

@Seyyah__ aptal heeif. Sen git kendi cezayirin icin atalarina soykirim uyguladigi icin fransa ya dava ac. Sana ne bizim kulturumuzden. Arap sevici olmak zorunda miyiz. Nefret etmiyoruz ama sevmiyoruzda.
      Türk ün Türk ten baska dostu yoktur.
      Bunu bin defa kanıtladı Arap ahalisi.
      Muslumaniz. Arap degil.

• 3ay

a. g turkun turkten baska dostu yok diyorsun turkler birbirini zikiyor :))) yok feto akp yi yok chpliler akpliyi. kimin kimin ziktiği belli değil 😂😂😂.. arap ahalisi naapti. sizi miken ingilizler yunanlilar rumlar, amerikalilar.. fransizlar maraşta ne yapti? karsina avrupali. dikilse zikini yalarsin eziklikten a. g

• bende sevmiyorum bir insanı sevmek gibi zorunluluğumuz olmamalı. şimdi sevmiyorsan saygı duymak zorundasın (kronik lafları olanlar) diyenler damlar buraya...

0|0
    0|0
    • 3ay

Duymak zorunda değilim onlar duymuyor.

• 3ay

katılıyorum hocam size haklısınız

• bende sevmiyorum. arapcayi iptal edip latinceye geçirdi.. millet kuran okumayi bilmeyip muslumanim diye dolaşiyor ortalikta.

0|1
    2|0
    • 3ay

Mal işte.

• 3ay

Atanin irispilari basti hemen eksiyi 😆😅

• 3ay

ahah :D

Yükleniyor...