Yunan vatandaşıyla evlenmek?

Herkese merhaba. Ben Turizmciyim. Antalya'da bir villa işletiyordum, işlerim o kadar iyiydi ki. Gelirim oldukça yüksekti. Bu sene işimi daha da geliştirmek için yüklü miktarda borç aldım, battım.. Yunanistan'da yeni bir iş kuracağım. Yalnız Yunanistan'da oturum izni almam imkansız. Tek bir yolu var Yunan bir vatandaşla evlenmek. Geçen ay Atina'ya yolculuk ettiğim sıra da biriyle tanıştım, anlaşma yaptık. Şimdi Yunan biriyle evleneceğim, tabii ki gerçek bir evlilik olmayacak. Sizce hata mı yapıyorum? :/ Kafam çok karışık..

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güvendiğin biriyse ve işlerini yoluna koyabileceksen evlen. İç sesini dinle. Ayrıca insanlar her zaman hata yapabilir. 20 sinde de yapar 60'ında da. Önemli olan aynı hataları yapmamak. Ayrıca batmana çok üzüldüm buna benzer bir durum benimde başıma geldi. Erkek batarsa cebinde para kalmadığında bir süre sonra kadın terk eder. Kadın batarsa onu teselli edecek hayatına girecek birini bulabilir fark burada. Bu yüzden olumlu bak böyle bir avantajınız var. Batan bir erkek ile batan bir kadın aynı şey değildir.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ve evlendik :) İşimi kurdum bile, herşey çok iyi çok şükür..

• 2ay

Öncelikle hayırlı olsun. Sebebini bilmiyorum ama buna sevindim. Belki de uzun zamandır iyi bir haber duymuyorum. Umarım işlerin yolunda gider. Artık darısı başımıza diyelim. Allah kolaylıklar versin.

• 2ay

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.. Amin, darısı size olur inşaallah. Daha iyi haberleriniz, yarınlarınız, umutlarınız olsun :)

Erkekler Ne Diyor 10

• kesinlikle hata yapıyorsun. Uluslararası medeni hukuk kuralları içinde, bu kadın senin yasal mirasçın olacak, yarın birgün seni öldürse veya başına bir iş gelse, buradaki Tüm mallarında söz sahibi olacaktır. Bu işler basit işler değil, 2 kerre düşünün.

0|0
    0|0
  • adam ilerleyen zamanda seni boşamazsa ne olur

0|0
    1|0
    • 3ay

anlaşma var

• 3ay

sahte evlilik yaptın diye ceza yersin ne anlaşması mahkeme o anlaşmayı tanımaz

• evlen kaç kurtar kendini

1|0
    0|0
  • hmmm durum çok karışık hemşerim detaylı anlatır mısın olayları biraz eğer sorun olacaksa buradan yazman özelden yaz fikir paylaşalım

0|0
    0|0
  • evlen

0|0
    0|0
  • evlen ama bence gerçek bir evliilik olarak evlen...

0|0
    0|0
    • 3ay

evlenmeyi düşünmüyorum önce işlerimi düzeltmem gerek belki sonra

• yunandan dost olmaz

0|0
    0|0
  • ya yunanistan battı oraya neden gidiyorsun :D

0|0
    0|0
    • 3ay

bilmiyorsun bari konuşma. yunanistanın şu an ki durumu türkiyeden kat kat yüksek

• Ne isin var elin yunaniyla:)

0|0
    0|0
  • Hatanın kralını yapıyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlen belki sonra dan aşık olursnz birbirini ze hem

1|0
    0|0
  • vatandaşlık almak isteyen çoğu insan yapıyo bunu

0|0
    0|0
  • Evlen bence

1|0
    0|0
  • neden olmasın ama bazı istekleri olur senden. Bu arada nasıl battın ki, nasıl bir borca girdin?

0|0
    0|0
    • 3ay

Yüklü sayıda borç aldım, kapatırım diye düşündüm ama işler tam tersi oldu battıkça battım bir anda olmadı tabi 1 yıl içersinde oldu bunlar

Yükleniyor...