Arkadaşlarımla tartıştıkk çok küçük bir konu yardımcı olur musunuzzz?

Yazlıkta bir arkadaş grubumuz var 3 erkek 3 kızız. Bir kız arkasaşım çekingen olduğu için erkekler onun eğlenmediğini düşünüyo. acaba sıkılıyolar mı diyolae ve bu yüzden bizi çağırmadılar. bende o kızın yanındaydım mesaj attık noluyo falan dedik konuşmuyo eğlenmiyo dediler o da böyle aslında eğleniyo belli edemiyo dedim belli etsin dediler biraz tartıştık sonraki gün tekrar mesaj attık sonuç olarak konuşmuyo muyuz dedim cevap vermediler bugün de beni aradılar ben telefonu duymadım açmazsan açma diye mesaj attılar 1 dakika geçmeden aradım meşgule attı niye açmıyım ben ne yaptım size diye mesaj attım cevap vermediler 4 kere aradım meşgule attılar işim var diye mesaj attı bende bitince işin cevap ver dedim inşallah dedi arkadaşlar ne yapmalıyım yardım edin...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ohaa tribe girmişler 😃

0|0
    0|0
    • 3ay

Xjjdjdjd aynen ne yapıcağımı şaşırdım tam tersi olması gerekiyodu nxjdjdjd

• 3ay

ee dinsizin hakkından imansız gelirmiş :D

• Konu karisik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok saçma bir sebep belki şutlamak istemişlerdir

0|0
    0|0
    • 3ay

Eğer mutluysanız böyle devam edin dediler bende tripli bir şeklide baştan beri istemiyoduysanız söyleseydiniz gelmezdiik pardon canınızı sıktıysak dedim gelmenizi istiyoruz ama eğlenmediğinizi görüyoruz ve çağırmakta tedirgin oluyoruz dediler bilmiyorum ya öyle midir kiii

• 3ay

Eğlenmeseniz siz zaten gitmezsiniz boş yapmasınlar başka arkadaşlar bul derim eğer zaten sizi yanında istiyorlarsa gelirler

Yükleniyor...