Sevgiliniz tecavüze uğrarsa ne yaparsınız?

Soru açık onun yanında olup yaşadıklarını unutturur muydunuz yoksa ben bu durumu kabul edemem diyip gider miydiniz

0|1
227

En İyi Erkek Görüşü

• Allah korusun öyle bir durumda o piçe hayal edemeyeceği şeyler yaparım, ondan sonra da sevgilim yanında olurum, kabul edemem ne anasını satıyım.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• daha fazla yanında olurum ilgimi sevgimi üzerinde daha çok hissettiririm.. ve o an onu yalnız bıraktığım içinde kendime kızarım... tecavzüe uğraması onun suçu gibi gösterip onu bırakmak onun uğradığından daha alçakça bir şey olur benim için..

1|0
    0|0
  • Yaninda olup unuttururum. Bunalima girerse intihar bile eder. Yaninda olurum. Ama sevgili olmadan önce nasil diyim o türlü başka türlü kizlarla sevgili olmam

1|0
    0|0
  • Tecavuz edenleri mermi manyagi yapardim. Sevgilime de en iyi sekilde bakardim.

3|1
    0|0
  • Benimle olan birinin böyle bir şeyi yaşama durumu olamaz. Velev ki oldu, o yapanı bulur, doğrarım, kıyma makinesinden geçirip etiyle lahmacun yapar sokak köpeklerine yedirirdim. Sevgilimi de bırakmam asla. (Şayet tecavüz ise eğer)

1|0
    0|0
  • Sevgilimin başını eski usule göre 40 tas su yıkatır onu bir büyğümüze rehabilite ettirir, ona kıyan yezidi de hapse tıktırırdım... Asıl büyük cezasını öbür tarafta çeker o zaten...

0|0
    0|0
  • Tabiki destek olurum Allah korusun öyle bişey gelmesin başına

1|0
    0|0
  • hele bir o adamdan hırsımı alayım gerisini sonra düşünürüz

0|0
    0|0
  • Ona kesinlikle kizmam. Bu aptalca olur. Onun o psikolojiyi atlatması için ugrasirim. Ve kesinlikle terk etmem

0|0
    0|0
  • ugrayamaz..

0|0
    0|0
  • Ayrılırım.

0|0
    4|1
  • Sevgililige karşiyim farzetki oldu eger gotu başi aciksa oh olsun derim sutetisi su yolunda kirilir etme bulma dunyasi

0|0
    1|1
  • Onun yanında olur destek olurum. Onun atlatması için elimden geleni yaparım.

0|0
    0|0
  • Yaninda olurdum. sonuna kadar

0|0
    0|0
  • bir kız bana göre namusunu korumalı yani birilerini tahrik edicke şeyler giymemeli buna rağmen oluyorsa onları bulur hallederim sahip çıkarım

0|0
    0|1
  • yanında olurdum

0|0
    0|0
  • tecavüz edene tecavüz ederim. Ama kürek sapı ile...

1|0
    0|0
  • Allah korusun öyle birşey olması mümkün değil olamaz

0|0
    0|0
  • Yaninda olurum ama yapan kisiyide ne kadar sevdgme bagli oldururum

0|0
    0|0
  • Tabi ki destek olur onu o ruh halinden kurtaririm. O adami da elime gecirirsem siseye oturturum.

0|0
    0|0
  • Sarılır acısını dindirirdim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...