Sevgiliniz tecavüze uğrarsa ne yaparsınız?

Soru açık onun yanında olup yaşadıklarını unutturur muydunuz yoksa ben bu durumu kabul edemem diyip gider miydiniz

0|1
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Allah korusun öyle bir durumda o piçe hayal edemeyeceği şeyler yaparım, ondan sonra da sevgilim yanında olurum, kabul edemem ne anasını satıyım.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• daha fazla yanında olurum ilgimi sevgimi üzerinde daha çok hissettiririm.. ve o an onu yalnız bıraktığım içinde kendime kızarım... tecavzüe uğraması onun suçu gibi gösterip onu bırakmak onun uğradığından daha alçakça bir şey olur benim için..

1|0
    0|0
  • Yaninda olup unuttururum. Bunalima girerse intihar bile eder. Yaninda olurum. Ama sevgili olmadan önce nasil diyim o türlü başka türlü kizlarla sevgili olmam

1|0
    0|0
  • Tecavuz edenleri mermi manyagi yapardim. Sevgilime de en iyi sekilde bakardim.

3|1
    0|0
  • Benimle olan birinin böyle bir şeyi yaşama durumu olamaz. Velev ki oldu, o yapanı bulur, doğrarım, kıyma makinesinden geçirip etiyle lahmacun yapar sokak köpeklerine yedirirdim. Sevgilimi de bırakmam asla. (Şayet tecavüz ise eğer)

1|0
    0|0
  • Tabiki destek olurum Allah korusun öyle bişey gelmesin başına

1|0
    0|0
  • hele bir o adamdan hırsımı alayım gerisini sonra düşünürüz

0|0
    0|0
  • Ona kesinlikle kizmam. Bu aptalca olur. Onun o psikolojiyi atlatması için ugrasirim. Ve kesinlikle terk etmem

0|0
    0|0
  • Sevgilimin başını eski usule göre 40 tas su yıkatır onu bir büyğümüze rehabilite ettirir, ona kıyan yezidi de hapse tıktırırdım... Asıl büyük cezasını öbür tarafta çeker o zaten...

0|0
    0|0
  • ugrayamaz..

0|0
    0|0
  • Sevgililige karşiyim farzetki oldu eger gotu başi aciksa oh olsun derim sutetisi su yolunda kirilir etme bulma dunyasi

0|0
    1|1
  • Onun yanında olur destek olurum. Onun atlatması için elimden geleni yaparım.

0|0
    0|0
  • Ayrılırım.

0|0
    4|1
  • bir kız bana göre namusunu korumalı yani birilerini tahrik edicke şeyler giymemeli buna rağmen oluyorsa onları bulur hallederim sahip çıkarım

0|0
    0|1
  • yanında olurdum

0|0
    0|0
  • Yaninda olurdum. sonuna kadar

0|0
    0|0
  • tecavüz edene tecavüz ederim. Ama kürek sapı ile...

1|0
    0|0
  • Allah korusun öyle birşey olması mümkün değil olamaz

0|0
    0|0
  • Tabi ki destek olur onu o ruh halinden kurtaririm. O adami da elime gecirirsem siseye oturturum.

0|0
    0|0
  • Yaninda olurum ama yapan kisiyide ne kadar sevdgme bagli oldururum

0|0
    0|0
  • Sarılır acısını dindirirdim

0|0
    0|0
  • her türlü yanında olurum ama onu yapanı da birdaha oturamayacak duruma getiririm...

0|0
    0|0
  • hadı cekınme gerceklerı acıkla o gun o şantiyenın onunden gecmıyecektin

0|0
    3|1
  • Allah kimsenin başına vermesin. Hem sevgilisine hem ona. Kesinlikle yalnız bırakmazdım böyle bir durumda. psikolojisi düzelene kadar üstündeki o ağır yükü atana kadar ha sonrası için ne yapardım hiç bilmiyordum

0|0
    0|0
  • Hangi şekilde tecavüze uğradığına bakarım, suçu yoksa yanında olurum, tecavüze zemin hazırladıysa olamam

0|1
    3|1
    • 3ay

Haha eksi verenlere bak :) isterseniz milyontane eksileyin, açık giyindi diye tecavüze uğramaya zemin verdi demiyorum, sen git arkadaşım sevgilim güveniyorum seviyo diye koynuna girersen ya da yalnız kalırsan biyerlerde buna tecavüz demem ben, asıl tecavüze uğrayanların çoğu seviyorum adı altında kullanılıp atılanlar

• Hanımefendi beyniniz tecavüze mi uğradı

0|1
    0|0
  • Yaralarını sarardım her şeyi unuttururdum ona.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...