Sokakta fotoğrafımız çekilmiş olabilir mi?

Arkadaşlar, bazılarına saçma gelebilir ama böyle şeyleri kafama taktığım için sormak istiyorum Biz bir kız arkadaşımla geziyorduk. Bir mahalle arasından geçerken (evler falan normal bir mahalle) iki adam (inşaat işçisi falandılar galiba) vardı. Biri böyle telefonu dik bir şekilde biraz havada tutmuş şekildeydi. Ben önemsemedim yürümeye devam ettik. Ordan uzaklaşırken arkadaşım işkillendiğini ve fotoğrafımızı çekmiş olabileceğini söyledi. Bu arada üstümüzde hani öyle açık falan değil normal dar paça pant ve kısa kollu tişört. Gayet normal yani. Her neyse daha öyle söyleyince arkaya döndük elinde telefon olan bize bakıyor gülerek, diğeride telefona bakıyor. Cidden fotoğrafımızı çekmiş olabilirler mi sizce? Düşününce aklıma mantıklı başka bir şey de gelmiyor, bir taraftanda paranoya mı yapıyorum acaba diyorum... Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Arkan dönükken çekilen fotoğraf neden senin için sorun oldu sonuçta enin arkandan yüzlerce erkek görüyor sıkıntı olmuyorda bir kişinin arkandan fotoğraf çekmesimi problem

0|0
    0|0
    • Arkamız dönükken değil önümüz dönükken gerçekleşti olay. Sorun görmeleri değil. Kılık kıyafetimiz son derece derli topluyken böyle bir durumda kalmamız problem. Hani kısa şortla geziyor olsak diyicem tamam ama kısa şortla gezmiyorduk yani. Böyle bir harekkette bulunmaları niye?

• Beğenmiş çekmiş sonuç olarak kimin neden yaptığını bilemeyiz velev ki tam olarak neden çektiğini söyledik ne değişecek sonuçta fotoğrafın çekilmiş adamın cebinde kayıtlı

En İyi Kız Görüşü

• Onlar çok piic oluyorlar ya

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• Cekebilir gayet normal bu zamanki erkeklerden beklenebilecek hareketler bunlar.

0|0
    0|0
  • Cekse nolacak

0|0
    0|0
    • Ya rahatsız edici bir durum kızlar için, bide yaşını başını almış insanlardı.(30+ rahat)

Yükleniyor...