Hayatında Edirne'den öteye gitmemiş İngilizce'yi bile bilmeyen kişilerin Türk kızı takıntısı?

Hayatında Edirne'den öteye gitmemiş, İngilizce'yi bile yarım yamalak bilmeyen Rusça'yla alakası dahi olmayan, kızları eğlenecek -evlenecek diye ayırıp eğlenilecek gördüklerini aşağılayan ama Rus kızı naz yapmıyor hemen yatağa geliyor deyip burdan Türk kızlarına kurşun sıkmaya çalışan heriflerin sanki daha önceden 15 tane Rus sevgilisi olmuşcasına Ruslar şöyle sadık böyle dürüst diye genelleme yapması ne kadar mantıklı? Güzelliklerine bir şey demiyorum ama karakteristik özelliklerini nerden biliyorsunuz. Sevgilim mini etek giyemez diyen adamlar burda Rus kızları hemen veriyor diyerek onlari yüceltmeye çalışıyor ahahaha alemin akılları sizi.

Çirkin babanın çirkin kızı olur ve insanlar yetiştirildigi topluma göre şekil alırlar.

Cok meraklı olan kızını Rus gibi yetiştirip bu davasını kendi hayatında da harekete geçirerek savunabilir.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• haklısın
    zeka geriliğinin çifte standardın ve iki yüzlülüğün yaşayan kanıtlarıyız biz türk erkekleri tabi hepimiz değil de genelimiz

1|0
    0|0
  • Hiç öyle takıntım olmadı

1|0
    0|0
  • Bunu yazmakta maksatın ne yani? ne değişiyor sen böyle yazınca? isyanın kime?

0|0
    0|0
    • 3ay

Saçma sapan Türk kızı-Rus kızı karşılaştırması yapanlara.

• 3ay

İşte psikopat bir toplumuz, sinirlenince küfürü basıyorlar, tekme tokat falan. Normal şartlar da kılıbık. Umursamazdır türk erkeği. Baksana çevreye senin şu soruda örnek gösterdiğin heriflerin aile yapılarının iyi mi olduğunu sanıyorsun? Kaliteli ailesi olan böyle saçma insan olmaz

• 3ay

E işte ben de onu eleştirdim ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...