Siyaset konuşmayı sevmeyen biri itici midir?

Siyaseti sevmeyen, konuşmaktan hoşlanmayan biri itici midir?

• Evet
    17% (11)16% (8)17% (19)Oy Ver
  • Hayır
    83% (54)84% (42)83% (96)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır değildir ama siyasetsiz hayat olmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Aksine süperdir ya siyaset konusanlar iticidir çok iğ-rençler hatta her konuyu tayyibe getiren yok mu gülersin eğlenirsin eski günlerden eski maçlardan bahsedersin mesela adam cıkar ordan yırtık dondan cıkan yrrak gibi eskiden tabi cumhuriyet ile yönetiliyodu tayyip yokdu o zamanlar güzeldi ne alakası kafasını s. ktgimin malı limonu sıkar sonra da çekilir köseye. Siyaset konusmayanları candır can. Bende siyaset konusanları sevmiyorum siyasi görüşünde olmasın hatta salla en güzeli benim yok ugrasamam sacma seylerle :D

1|0
    0|0
  • Ben siyaset konuşmaktan nefret ederim. Herkes kendi siyasi görüşünü takım tutar gibi savunuyor. Kimse ne bir yeniliğe açık, ne farklı fikire. Sırf bu yüzden herhangi bir siyasi parti ile bir bağım da yoktur, hiçbirisine oy da vermem, sevdiklerimle de asla siyaset konuşmam.

Bu durumun beni itici yapacağını düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır tabikide

1|0
    0|0
  • Emin ol hicbisey bilmeyip fikri olmayip da faceden twitterdan gorup gorup cok bilgiliymis gibi davranan kisiler kadar itici olamazlar 👍

1|0
    0|0
  • Siyaset konuşmayı sevmeyen de sorun yok ama siyaset yapmasını bilmeyenler sıkıntı

1|1
    0|0
  • Siyaset yapamadığı için bilgsi olmadığı için yapmayabilir. bana göre bir kadın siyaset konusunda bilgili olan erkek ile sohbet etmeyi sever.

1|0
    0|0
  • hayır tabiki

1|0
    0|0
  • herkesin ilgi alanı farklı

1|0
    0|0
  • Değil, şahsen bende sevmem :)

1|0
    0|0
  • Bana itici değil ben de siyaset konuşmayı hiç sevmem...

1|0
    0|0
  • siyaset konuşmak itici bence...

1|0
    0|0
  • kesinlikle en akıllısı odur

1|0
    0|0
  • İtici değildir tabi ki

1|0
    0|0
  • itici miyim ben D:

0|0
    0|0
  • İtici degil.

0|0
    0|0
  • Yoo hayır değildir tabikide

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
    • 3ay

Çünkü çok hareketli, çok eğlenceli biridir, siyasetin konuşmayı sevende onun yanında daha ciddi kalır ve ister istemez karşılıklı olarak sıkılmalar meydana gelir :(

• Bence cok sevimlidir, hele bide karsit gorusteyse hic sevmesin konusmayi :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu zihniyet itici bence

• 3ay

Siyaset bos yere insanlarin birbirini kirmasina sebeb oluyor yok a partisi iyi b parti kotu vs vs.. Cok iyi iki arkadas arasinda bu yuzden tartisiyor mesafe koyuyor, ideolojileri farkliliklari insanlari birbirinden uzaklastiriyor. Kimse sevmesin ya konusmayi hatta, ozellikle zit kutuplar hic konusmasin kendi arasinda.

• Bende sevmem

0|0
    0|0
  • kel alaka

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Değildir ya. Eskiden hep konuşurdum zıt görüşlü arkadaşlarımla olaylar olaylar. Aram açılmasın diye konuşmuyorum artık. Ayrıca herkesin görüşü kendine yani kime ne bee.

1|0
    0|0
  • hayır değildir bana kalırsa siyaset
    , din gibi kişisel olgular kişinin kendisine ait olmalı her yerde anlatılmamalıdır

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum kanka benide itici bulabilirsiniz 😂

1|0
    0|0
  • Boş konuşmaya gerek yok, cogunun yaptığı gibi. kulaktan dolma bilgiler ile ahkam kesiyor millet. sorsan kaç kitap okudun siyasi rejimler ile ilgili cevap veremez ama dil papuç.

1|0
    0|0
  • Kafası boşsa tartışmaktan çekiniyorsa iticidir. Tercihse değildir .

1|0
    0|1
  • Siyaset konuşmayı sevmprum sonu tartışmaya gidiyor her kim neyi tutarsa tutsun ilgilendirmior acilmamasindan yanayim

1|0
    0|0
  • Itici değildir de konuşsun yani

1|0
    0|1
  • Ya şimdi konuşup birbirini kıracağına bazen susmak daha iyi oluyor.

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Her girdiğim ortamda konuşulduğu için artık nefret ettim

0|0
    0|0
  • Biraz.

0|0
    0|1
    • 3ay

Fikrine saygı duyarım ancak neden diye sorduğumda bu fikre ulaşmanın altındaki sebebi sormuş oluyorum. Benim fikrim bu şekilde diye geçiltireceğine hiç yazmasaydın keşke zahmet edip

• 3ay

Geçiştirmiyorum
      Belirli bir sebebi olması mı gerekir?
      Biraz itici buluyorum ve ben sana bunu nasıl anlatacabileceğimi bilmiyorum. Belki de uygun kelimeleri bulamıyorum. Yargısız infaz yapmaya kalkma hemen, lütfen.

• Ben siyaset konuşmayı sevmem konuşmam da. Çünkü insanlar çok çirkinlesiyor

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • şahsen ben öyleyim

0|0
    0|0