Ülkemizde neden gaylere kadın olma çabasındaki insan gibi bakılıyor?

Ya cidden bıktım aslında gaylimi saklayan bir kişiyim malum toplum çoğunlu homofobik bir kaç iyi arkadaşımla paylaştım paylaşmadan önce bana kardeş diyen adam birden bu tür kelimeleri kesti acayip sorular bana kadın gibi davranmalar ulan 2 gün önce çorabımı ağzına fırlatıyodum (ıyk) 😂 neden ben gayim diye illaki kadınsımı olmak zorundayım birde gaylere cinsel arzusunu durduramayan pislik gözüyle bakılıyo biz aşık olamıyozmu benim 16 yaşından beri sevgilim var be çoğu abazadan daha saygılım aşk konusuna oyuncak gibi kulanmıyorum sevgili bulamayan insanlar üzülmeyin ben sevgilimi koreden buldum umut kaybetmek yok 😂😂😜

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Benimde gaylere öyle bakan arkadaşlarım var. Her seferinde onların kadın olmaya çalışmadıklarını dile getirmek zor oluyor. Ve en sinir olduğum, gay insan ortamda bulununca bir uzaklaşmalar, yakın olmamaya çalışmalar. Hayır yani gay diye ona buna yazıcak mı? Ülke olarak cahiliz zaten sen boşver yaşantına bak.

0|1
    0|0
    • 3ay

Koreden sevgilim geldinde burda kendimi güvende hissetmiyorum diyo zaten kaçtır ben oraya gidiyorum 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Gay terimi nedense insanlarda önyargılı bir şekilde feminenliği akla getiriyor ilk olarak. İnsanların bu önyargılarından kurtulup tanımaları gerek.

0|1
    0|0
    • 3ay

Haklısın helaki gayin sözlük anlamı mutluluk olması ironik

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizi bizden başkası anlayamaz. Neyin ne olduğunu anlamaya bile çalışmayanlara kendi ispat etmek zorunda değilsin

0|1
    0|0
    • 3ay

Ya koreden sevgilim geliyor arada tek yaptimiz parkta kucağına yatip kitap okumam bide İzmir gibi biyerde ayıplanıyorum üzücü çocuğunu götüren bile oluyo oysa çocukları çok severim

• 3ay

Aynen 😣😊

• 3ay

O perşembe öldü 😭

• Velkamtutürkiye😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Ahahah aslında insanları iyi fakat bir asya ülkesindeki insanlar gibi değil ama TÜRĶ insanı bir başka 😊

• Hem gaysin hem sevgilin var? Erkeklere ilgi duyuyorsun ama bir kızla berabersin? Senin seçimlerin beni ilgilendirmez ama o kızın zamanını çalma bence

0|1
    1|0
    • 3ay

Sevgilim ilaki kızmı olmak zorunda?

• 3ay

Teşekkürler 😊 abaza derkende hani homofobik erkekler bizi pislik olarak görüyolar ama kendileri çok kızın kalbini kırıyolar aşk terimini oyuncak sanıyolar ama benim tek sevgilim 16 yaşında oldu halla devam ediyoruz ben oraya o buraya geliyor mutluyuz 😊

• 3ay

Öldü😢😭

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...