99 depremini hatirliyanlar var mi?

Deprem günü neredeydiniz?
Hala hatilriyormusunuz?
Kac yasindaydiniz?
Ben 9 yasindaydim yalovadaydim cok kotu bir zamandi Rabbim bir daha yasatmasin acısını. Yikilmis evlerden cikarilan cesetleri gözümle görmüştüm. :/

1|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• bugün yıl dönümü , hatırlattığınız için teşekkür ederim. dün gibi hatırlıyorum ve 13 yaşındaydım. ALLAH bir daha ülkemize böyle büyük felaketler yaşatmasın.17 ağustos 1999 büyük Marmara depremin de hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza ALLAH rahmet etsin , mekanları cennet olsun. amin...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• PKK nın masada bitirulemeyeceği anlaşılmıştır. Denenmişi denemeye gerek yok. Denemedigimiz tek yol bölge ülkeleriyle ortak operasyonlar. Bizim en büyük sıkıntımız buydu. Özal musluman kardeşleri Suriye de destekledi Suriye de PKK ya kamo verdi. Biz varsak ırak a kaçıyorlar iran bursa bize. Ortak mücadele etmezsek değil 40 yıl 100 yılda bitiremeyiz terörü. Kesin çözüm bölgedeki her turlu (Öso ve İşid de dahil) terör karşı ortak mucadele. Türkiye de bu aşamada kendi iç kutuplasmasini bitirmeli, uzlaşma siyasetini benimsemelidir. Ayrıca kurucu ideolojiden başka eğitim sistemindeki her turlu ideolojik hegomonya kaldırılmalıdır. Çocuklar vatanperver milliyetçi yetiştirilmelidir. Okuyan, sorgulayan, fikir geliştiren çocuklar yetiştirilmeli, bilimin başındaki takke çıkarılmalıdır. Bilim tarafsız, ideolijisisz ve bağımsız olmalıdır. Yok kapatılmalı, üniversiteler ozerklestirilmelidir. Üniversitelerin iç işlerine siyasi otorite müdahale etmemelidir. Batının kuyrukculugundan kopulmali, eşit haklar çerçevesinde ortaklıklar yapılmalıdır. Ab den gelen emirlerle yasalar değiştirilmemelidir, ülke olarak Egemenlik hakkı korunmalıdır. Ve daha bir sürü şey ama ilk etapta bunlar olmalıdır. Ha unutmadan, yan ürün, yedek parça sanayisi terk edilmeli. Kendi ürününü üreten bir sanayi geliştirilmeli tarım ve hayvancılık desteklenmelidir. Özelleştirilen bütün devlet fabrikaları yeniden devlete geçmeli ve bütün aracı kurumlar ortadan kaldırılarak halka ucuz ve kaliteli mal ikmali yapılmalıdır.

0|0
    0|0
  • adapazarı merkezde evdeydim sonra bulvara çıktık falan bende ortaokuldaydım hatırlıyorum herşeyi

1|0
    0|0
  • dün gibi hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • aynen 9 yaşındaydım

1|0
    0|0
  • Sayenizde unutamıyorum

0|0
    0|0
  • 5 yaşım vardı, TV'den izlerdik o dönem olayları

0|0
    0|0
  • Harırlamıom

0|0
    0|0
  • Hatırlıiyorum , ama meklekette idim

0|0
    0|0
  • Nasıl unutabilirim ki... Kabus gibiydi...

0|0
    0|0
  • Aydın'daydım hiç bişey hissetmemiştik. Sabah uyandığınızda şoka girmiştim.. Babam Ankara'da Tekti ulaşamadık uzun bir süre Allah bir daha yaşatmasın... Ölenlere Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0
  • Ben yalova esenköyden depremden 1 gün önce istanbula dönmüştüm fena bir geceydi esenköyde kaldığımız evin yanındaki evler hep yıkılmış belkide büssürü ölü görecektik

0|0
    0|0
  • Bizzat yaşadım

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarim bir daha yasamayiz

• 3ay

Ben annemin cigliklarina uyanmistim o gun hava kipkirmiziydi yildizlar yerdeydi resmen cigliklar...

• 3ay

Biliyorum dün gibi aklımda

• Bende marmarisdeydim hatirliom

0|0
    0|0
  • İşte o zamanlar 3 yaşındayım tabii..

0|0
    0|0
  • Allah korusun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• 9 yasindaydm hatırlıyorum Rabbim bir daha aynı olayı acıları yasatmasin

0|0
    0|0
  • Ben 3 yasindaydim ve çoook uzaklardaydim

0|0
    0|0
  • hayır yaşamadım depremi ama tabiki duyduk ve öğrendik. Allah bir daha yaşatmasın

0|0
    0|0
  • Izmitte üç yaşındaydım. Hiç unutmuyorum çünkü annemi babami ve amcamı kaybettim o gün.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...