Kadınların açık ve dar giyinmesine bakış açınız nedir?

Kadınların açık giyinmesine bakış açınız nedir? Onlar özgürlük diyorlar ama çoğu erkeğin görüşünü kısıtlıyor esarete neden oluyorlar. Hele bazıları bakması normal fazla bakmasınlar yeter diyorlar.

• Bakış açım kötü giyinmesinler bizlere esaret.
    27% (15)35% (11)30% (26)Oy Ver
  • Bakış açım iyi giyinsinler bizimde nefsimiz doysun.
    7% (4)13% (4)9% (8)Oy Ver
  • Fikrim yok isterlerse çıplak gezsinler umurumda değiller.
    66% (36)52% (16)61% (52)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Şu yazdığımı okuyan veya kale alan yok bana ne kardeşim isterlerse çıplak gezsinler ama benim olduğum yerde olmasınlar görüşünü kısıtlıyorlar baksan günah ve bakıyor diyorlar bakmazsak özgür olmuyorum nasıl saçmalık bu.
3ay Herkes çıplak gezsinler istiyor :D le havle.

3|1
18|21

En İyi Kız Görüşü

• Açık giyinen kadın kul hakkına girer. Çünkü erkeği günaha sokar. Ama erkek de ikinci bakışı yaptığı zaman günaha girer. Evet kadınların cehennemde daha fazla olmasının sebeplerinin başında tesettür sorunu geliyor. Bir kadın ve bir erkeği düşünün karakterleri, ibadetleri hep aynı ama erkek dışarı çıktığında kıyafetinden dolayı günaha girmezken, kadın örtülü değilse günaha giriyor. Nur suresinin 31 ayetine değindim açık giyinenleri gördüm benim Rabbim örtünmeyi emretmedi mi benim peygamberim emretmedi mi benim dinimin emri örtünmek değil midir benim peygamberimin hanımları kızları örtünmediler mi kadının eli yüzü hariç her tarafı avret yeri değil midir.. ee havalar sıcak ne yapalım diyenler.. kardeşlerim böyle giyinerek kendinizi taa ateşin ortasına atıyorsunuz ateş soğuk mu sanki yapmayın Allah aşkına yapmayın uy. Kur'an-ı Kerim de : Deki cehennem ateşi daha şiddetlidir.. buyuruluyor...

0|2
    3|0

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bakış açısı daralıyor onlara bakıyormuş gibi görünmemek için etrafa bakamıyorum çünkü önüme sağıma soluma nereme baksam her taraftalar ne yapayım arkama bakarak mı yüreyim havaya mı bakayım anlamadım ki :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Benim bu konudaki görüşüm hem hava ile hem de yaşanılan ortam ile uygun giyinmek.

Sıcak havalarda insan daha az kumaş kullanmak istiyor. Ama bunun bir coğrafi sınırı olduğuna inanıyorum. Antalya'da yazlık bölgede şort giyerim, Viyana'da, Budapeste'de rahat dolaşıyordum. Ama Istanbul'da daha dikkat etmeye çalışıyorum.

Insanların rahat giyindigi yerde göz alıştığından kimse kimseye dikkat etmiyor. Yazlık yer öyle mesela. Ama muhafazakar bir şehirde rahatsız olurum. Dediğim gibi coğrafya önemli.

0|2
    0|0
  • Valla sıcak havalarda abartı olmadığı sürece giyiyorum. İsteyen ağustosta çok açık giyinsin, isteyen de kaban giysin umrumda değil. Herkes nasıl iyi hissediyorsa, rahatsa..

0|0
    0|0
  • Herkes neyle nasıl rahat edecekse öyle giyinsin, kim ne der diye düşünecek halim yok. Rahatsız olan varsa nefsine hakim olur bakmaz bu kadar net.

0|0
    0|0
    • 3ay

Erkekleri düşünen yok demi.

• 3ay

Okudum ve tekra söylüyorum her koyun kendi bacağından asılır. Bakış açımı kısıtlıyorlar şu bu kendinizi kandırın böyle bakınca şeytan zorladı deyip gönlünüzü rahat erdirin bize günah ama size değil, biz özgürlüğümüzü kısalım sırf siz erkekler özgürlüğünüze bir gıdım daha arttırın diye hadi lan ordan zihniyetinize s*.

• 3ay

Sizin gibiler böyle edepli oluyor işte helal olsun :D

• Herkes kendi nefsiyle savaşta başkasının ne yaptığıyla ilgilenmiyorum..
    Ama şöyle de bir gerçek var çok açık saçık giyinip daha sonrada erkeklere abaza diyen kadını hiç anlayamıyorum..

0|0
    0|0
  • Bence kendi işinizle uğraşın..

1|0
    0|0
  • Tamam sıcak havalarda tişört ya da etek şort falan giyilir ona bisey yok ama şort boyu kicindaysa sen onu zevk için giyiyorsundur. Daha da kısaltmalar serinlemiyorsun aksine daha çok yakıyor güneş. Net.

0|0
    0|0
  • Giysin ne var ben tatil yerine gittiğimde minicik minicik gezerdim

1|0
    0|1
  • Anadan üryan gezerse evet özgürlüğünü kısıtlamış olabilir fakat mini etek, dekolte vs gibi şeylerle özgürlüğünü kısıtlamış olmaz saygı duymak zorundasın

0|0
    0|1
  • ya en mantıklı şey herkeze kendini göstermeye gerek yok gelecegindeki adama nasıl gitmek istiyosan o şekilde davrancaksn.

0|0
    0|0
  • Bir kere bu soruya o ucuncu sık olmamis yani kimse umrumda degil diyemez cunku bazilari gercekten abartiyo bu giyim isini

0|0
    0|0
  • Ne giyerse giysin

0|0
    0|0
  • İnsanların giyimiyle ilgilenmiyorum ama bazıları cidden milletin gözüne soka soka giyiniyorlar ve bundan rahatsız oluyorum sadece. 🔥🔥🔥🔥🔥

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz 😄
    Yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Sizlere esaret? İslamda denmiyor mu erkeğin tesettürü gözlerdir diye. Azıcık kafanı çevirirsin bakmazsın. Kolay bir şey. Sen istiyorsun demek ki bakmayı.

0|0
    1|0
    • 3ay

Ben bakmayı istemiyorum nereye baksan açık saçık dar kıyafetlliler ben nasıl yaşayacğaım her zaman başım yerde mi yaşayacağım onlar kapansın kardeşim neden ben başımı eğiyorum sürekli?

• 3ay

Ben hep başımı eğdim ama artık istemiyorum eğmez birazda kadınlar üstüne düşeni yapsın !

• 3ay

Başın değil senin tesettürün gözlerin. Başka yere bakmak bu kadar zor değil. Bence senin de canın istiyor.

• Sizinde pantolonlarinizdan cinsel organiniz belli oluyor günaha sokuyorsunuz beni lütfen şalvar giyinin.

4|1
    0|1
  • Yeter lan kafayi yemissin sen! Madem o kadar dindarsin ne isin var bu sitede?

1|1
    0|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 20

• Herkes giyiminde özgür. Kalkıp nefsin zorlanıyor diye çocukca bir bahaneyle ortaya çıkarsan o nefsin sana eğit diye emanet verildiğini hatırlatırım. Kaldı ki çok açık ve teşhirci kıyafetten ben de hazzetmem ama nefsim zorlanıyor diye kimseye karışmam. Yoksa sevabı onları zorlayarak mı kazanmayı düşünüyorsun?

2|0
    0|0
    • 3ay

Benim görüş alanım kısıtlanıyor.

• 3ay

Bunlar beni terslemiyor bence sen yanlış anlıyorsun beni :D

• 3ay

Sen başı açıklara sapık dedin mi demedin mi? Yaradan'ın söylediklerini hiçe sayarak hülüm verdin mi vermedin mi? Ben sana boşver onları sen nefsini terbiye et sevabı daha büyüktür dedim mi demedim mi? Neyi yanlış anlıcam arkadaş şaka mısın sen. Neyse var git neye inanıyorsan inan. Suç bende bir halt biliyor zannettim konuşuyorum seninle. Daha da cevap falan yazmam... haydi eyvallah

• Kim ne giyerse giysin acıkta kapalıda olsa bayan aynidir. görüşleri farkli sadece

0|0
    0|0
  • herkes kendinden sorumludur

1|0
    1|0
  • Olmayan güzelliği kamufle etmeye çalışmak

0|0
    0|0
  • Her insanin dogasinda vardir begenmek begenilmek.. bir erkek nasil bir tsortu giydiginde omuzlarim bellimi acaba guzel duruyomu diye dusunuyorsa bir bayanda tayt giydiginde popom guzel duruyomu diye dusunmekte gayet serbest.. en basinda dedim ya begenilmek yaratilisimizda var.. hangi kadin istemezki vucudunun begenilmesini.. veya hangi erkek istemezki kaslarinin begenilmesini..

0|0
    0|0
  • 45 derecelik açıyla bakarım çaktırmadan :)

0|0
    0|0
  • isteyen istediğini giyer beni ilgilendirmez ben ancak kız arkadaşımın giydiğine karışırım diğerleri umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Hiç bir seçeneği doğru bulmadım.

1|0
    0|0
    • 3ay

durum bunlar ötesi yok.

• 3ay

Ya geç şimdi burada kendine reklam yapmak için le havle hadi by.

• 3ay

Kime reklam yapıyım? Kadınlara mı? Djdjdjhsjs 😂😂😂 için fesatlaşmış senin. Benim yapabileceğim birşey yok.

• -BLOND-Ciddi konuda ciddi olmayacak kadar bilgisiz değilim sadece seni ciddiye almıyorum:D laf atıp engelleyecek kadar çocuksun ayrıca😂

2|0
    2|0
  • Zerre kadar umrumda degil o bile az isterlerse herkesin onunda ciplak gezsinler donup bakmam sonucda oyle uygun gormus kendi sevgilim oyle giyinse sorgularimda onun babasi izin vermisse bize ne !

0|0
    0|0
  • abi hiç bişey giymeyip sokağa çıkıyolar nasıl bakmayalım sonra biz abaza :D ama tabi kimin ne olduğu belli

0|0
    0|0
  • Onların vücudu çıplak olmadığı ve kötü örnek oluşturmadığı sürece kesinlikle kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim özgürlüğüm kısıtlanıyor.

• 3ay

Sen kendini kısıtlayıp başkasında suç arıyosun sucu başkasına atıyım bütün dünya benim etrafımda dönsün herkes benim dediğimi yapsın diyen sensin senin hoşuna gitmiyor diye millet giyim tarzını değiştirmez sen düşünce tarzını değiştir kendini kısıtlamaktan hoşnut değilsen kısıtlama ya da burda çocuk gibi kadınlara suç atma

• 3ay

Kadınlar suçlu

• Gelsinler. Bizde onların hayalini kuralım. Fantazimiz artar.

0|0
    2|0
  • Umrumda değil nasıl rahatlarsa öyle gezsinler

0|0
    0|0
  • umrumda değil, ama kilolu kadınların da basen ve göbek şov yapmasını lüzumsuz buluyorum

0|0
    1|0
  • Fikrim yok isterlerse çıplak gezsinler umurumda değiller. diyenlerin gerçek istediği de bu zaten

0|0
    1|0
  • Zihniyet meselesi bu fotoğraf herşeyi açıklıyor. http://i.hizliresim.com/40D2pJ.jpg Türkiyede ki kapalılar da hükümetin yalakası işte, p*rno kategorisinde bile en çok türbanlı p*rno aranmış nedeni belli alayınızın zihniyeti bu.

2|0
    0|0
  • Bu sabah ise giderken kapalı ama dar mini elbiseli siyah ince çoraplı yuksek topuklu kadın gördüm , ben dahil herkesin gözü üzerindeydi

Yazık

0|0
    1|0
  • dar giydiklerinde icimdeki sehvet tavan yapiyor onlari si*esim geliyor. bazi abazalar tecavuze kadar goturuyor isi. Sonra efendim kadin haklari bilmem ne. Lan gotunu acip ortaya koyarsan olacagi budur ne bekliyorsun. Tabi tecavuzu yapan erkekte sucluluk payi var yani sucta erkekte kizda ortaktir. kizlar erkekleri pek anlamiyor bizim cinsel duygularimiz size oranla daha baskindir. Tecavuzlere baksaniz zaten tamamina yakin kadinin acik acik sacik gotu ortada oldugu icin yapiliyor.

0|0
    2|1
    • 3ay

Tecavüzü tetikleyen onlar aynen.

• 3ay

devir zor yaww. net var tlfn var pc var. p*rno siteleri hemen bikac tik uzaginda. disarisi da pek farkli degil kizlarin tayt etek giymeleri hepsi erkeklerde sehvet birikiyor onlari zinaya ya da mast yapmaya surukluyor. iffetini korumak isteyen erkekler icin cok zor. ama iste boylece Allah kendinden korkani belli etmek istiyor

• 3ay

cok zor bir sinav umarim hayirlsiyla kazaniriz

• açık giyinsinler , gözümüz gönlümüz açılsın. hem güzele bakmak sevaptır. gelsin eksiler...

0|0
    1|0
    • 3ay

senin kiz kardesinde oyle giyinmesini istermsin yok istemezsin peki nie elalemin kizinin gotunun acik olmasini istiyorsun

• 3ay

@itachi-sama benim için fark etmez ama kapalı giysinler desem özgürlük ve kadın hakları falan derler. açık giyinsinler desem sapık ve abaza olurum. işin aslı beni ilgilendirmez.

Yükleniyor...