17 ağustos depremine dair aklınızda kalan, hatırladığınız şeyler neler?

Annemle babamın bize sarılıp kaçışlarını hatırlıyorum, boş bir arsaya sığınmıştık. uzanıp sabaha kadar o pembe gökyüzünü izlemiş ve bizlerden göçük altında kalan var mı diye radyoyu dinlemiştik :( ne acı bir gün.. 17 ağustos depremine dair aklınızda kalan, hatırladığınız şeyler neler?17 ağustos depremine dair aklınızda kalan, hatırladığınız şeyler neler?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Günlerce sokaklarda yattık. Çadırlar kurduk. Sabah akşam radyoların başındaydık. Daha küçüktüm durumu anlayamıyordum ama hatırladıkça tüylerim ürperiyor. Umarım aynı şeyleri tekrar yaşamak zorunda kalmayız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kötü bir gündü allah rahmet eylesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sokaklarda uyumamızı, yardımlaşmayı , radyodan haberleri takip etmemizi ve gökyüzündeki bolca yıldızı unutamam

1|0
    0|0
  • Sabah uyanıp her zamanki hayatlarına devam etmesi gereken 20.000 kişinin uyanamaması çok trajik. Ölümün en sevimsizi, aniden olan.

1|0
    0|0
  • Çanakkale boğazında savaş zamanından kalan mayınlar yüzeye çıkmıştı tekrardan. denize girememiştik tatildeydim o sıra :(

1|0
    0|0
  • 17 Ağustosu yaşamadım :o

1|0
    0|0
  • Çok fazla hatırlamıyorum ama babam beni kucağına aldı sonra parka gittik oturduk sonra babamın kucağında uyumuşum..

1|0
    0|0
  • Daha çocuktum. En son apartmanın oyuncak gibi sallandığını ve herkesin kaçıştığını hatırlıyorum. Hâlen daha aklımda...

1|0
    0|0
  • Sesimi duyan var mi?

1|0
    0|0
  • Sallanma esnasında perdeyi açıp gök yüzüne bakmıştım. Kan kırmızı olduğunu hatırlıyorum.

1|0
    0|0
  • Allah birdaha o acıları yaşatmasın bize

1|0
    0|0
  • Avcılarda veli göçerin yaptığı tüm inşaatların çökmesiydi

1|0
    0|0
  • Kötüydü

0|0
    0|0
  • Annem beni kucaklayip goturmus hatirlamiyorum 1 yasindaydim

0|0
    0|0
  • Babamla marketten geliyordum. İnşaat halinde olan bir yerin önündeki kumun aşağı doğru süzüldüğünü farkettik. Sonra ardından sarsıntı.

0|0
    0|0
  • Pek hatirlamiyorum zaten Ankaradaydik. Allah olenlerin yakinlarina sabir versin.

0|0
    0|0
  • Bizim burda da herkes ağaçlık bir alana çadır kurdu bizde öyle yaptık onun içinde kalmıştık

0|0
    0|0
  • Bnde antalyadaydim 99 yilinda henuz 9 yasindaydim insanlarin disari firlayip nasil firladigini hatirliyorum annem ailem hepimiz sabaha kdr disarda oturduk :/

0|0
    0|0
  • Uğultu

0|0
    0|0
  • Ne hatırlamak nede bir daha yaşamak istiyorum :/ çok korkunçtu. Allah bir daha yaşatmasın 😔

0|0
    0|0
  • halam ve dayımın çocukları öldü yani yeğenlerim tek kalan bu

0|0
    0|0
  • Cadirlarda yatmistik.. 😔

0|0
    0|0
  • Allah birdaha yaşatmasın tek bu

0|0
    0|0
  • Elinde ekmek ile ağlayan dede fotoğrafı.. Çok etkiler beni hep.

0|0
    0|0
  • anlatmamı istermisin?

0|0
    0|0
  • Hüzün

0|0
    0|0
  • Hic bir sey hatirlamiyorum 5 yasindaydim

0|0
    0|0
  • 17 ağustos 1999 depremini dün gibi hatırlıyorum.17 ağustos 1999 gece 03 02 de 7,4 şiddetin de meydana gelen büyük Marmara depremin de hayatını kaybedenlerin hepsine allah rahmet etsin. inşallah gerekli dersleri çıkarmışızdır.

1|0
    0|0
    • 3ay

oh be uzun bir aradan sonra 1 xper verdi damla.

• Mahalleli evlerden kaçıp sokaklarda kalmıştı hatta çok sağlammış gibi gecekondu önlerinde uyuyanlar olmuştu

0|0
    0|0
  • Kan kokusu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Pek bir şey hatırlamıyorum😖

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :-)

0|0
    0|0
  • Avcılarda deniz köşkler deryabloklarında oturuyorduk deryabloklarında yıkılan bina olmamıştı.

0|0
    0|0
  • Çok az hatırlıyorum annemler bizi kucaklayıp dışarı çıkarmışlardı tüm mahalle dışarıdaydık çok kötüydü

0|0
    0|0
  • Ben 2 yaşındaydım. Hatırlamıyorum. Ama Allah vefat edenlere merhamet etsin. Mekanları cennet olsun.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...