17 ağustos depremine dair aklınızda kalan, hatırladığınız şeyler neler?

Annemle babamın bize sarılıp kaçışlarını hatırlıyorum, boş bir arsaya sığınmıştık. uzanıp sabaha kadar o pembe gökyüzünü izlemiş ve bizlerden göçük altında kalan var mı diye radyoyu dinlemiştik :( ne acı bir gün.. 17 ağustos depremine dair aklınızda kalan, hatırladığınız şeyler neler?17 ağustos depremine dair aklınızda kalan, hatırladığınız şeyler neler?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Günlerce sokaklarda yattık. Çadırlar kurduk. Sabah akşam radyoların başındaydık. Daha küçüktüm durumu anlayamıyordum ama hatırladıkça tüylerim ürperiyor. Umarım aynı şeyleri tekrar yaşamak zorunda kalmayız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kötü bir gündü allah rahmet eylesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sokaklarda uyumamızı, yardımlaşmayı , radyodan haberleri takip etmemizi ve gökyüzündeki bolca yıldızı unutamam

1|0
    0|0
  • Sabah uyanıp her zamanki hayatlarına devam etmesi gereken 20.000 kişinin uyanamaması çok trajik. Ölümün en sevimsizi, aniden olan.

1|0
    0|0
  • Çanakkale boğazında savaş zamanından kalan mayınlar yüzeye çıkmıştı tekrardan. denize girememiştik tatildeydim o sıra :(

1|0
    0|0
  • Daha çocuktum. En son apartmanın oyuncak gibi sallandığını ve herkesin kaçıştığını hatırlıyorum. Hâlen daha aklımda...

1|0
    0|0
  • 17 Ağustosu yaşamadım :o

1|0
    0|0
  • Çok fazla hatırlamıyorum ama babam beni kucağına aldı sonra parka gittik oturduk sonra babamın kucağında uyumuşum..

1|0
    0|0
  • Sesimi duyan var mi?

1|0
    0|0
  • Sallanma esnasında perdeyi açıp gök yüzüne bakmıştım. Kan kırmızı olduğunu hatırlıyorum.

1|0
    0|0
  • Allah birdaha o acıları yaşatmasın bize

1|0
    0|0
  • Babamla marketten geliyordum. İnşaat halinde olan bir yerin önündeki kumun aşağı doğru süzüldüğünü farkettik. Sonra ardından sarsıntı.

0|0
    0|0
  • Kötüydü

0|0
    0|0
  • Ne hatırlamak nede bir daha yaşamak istiyorum :/ çok korkunçtu. Allah bir daha yaşatmasın 😔

0|0
    0|0
  • Annem beni kucaklayip goturmus hatirlamiyorum 1 yasindaydim

0|0
    0|0
  • Avcılarda veli göçerin yaptığı tüm inşaatların çökmesiydi

1|0
    0|0
  • Pek hatirlamiyorum zaten Ankaradaydik. Allah olenlerin yakinlarina sabir versin.

0|0
    0|0
  • Uğultu

0|0
    0|0
  • Bnde antalyadaydim 99 yilinda henuz 9 yasindaydim insanlarin disari firlayip nasil firladigini hatirliyorum annem ailem hepimiz sabaha kdr disarda oturduk :/

0|0
    0|0
  • Bizim burda da herkes ağaçlık bir alana çadır kurdu bizde öyle yaptık onun içinde kalmıştık

0|0
    0|0
  • halam ve dayımın çocukları öldü yani yeğenlerim tek kalan bu

0|0
    0|0
  • Cadirlarda yatmistik.. 😔

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 7

• Pek bir şey hatırlamıyorum😖

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :-)

0|0
    0|0
  • Avcılarda deniz köşkler deryabloklarında oturuyorduk deryabloklarında yıkılan bina olmamıştı.

0|0
    0|0
  • Çok az hatırlıyorum annemler bizi kucaklayıp dışarı çıkarmışlardı tüm mahalle dışarıdaydık çok kötüydü

0|0
    0|0
  • Ben 2 yaşındaydım. Hatırlamıyorum. Ama Allah vefat edenlere merhamet etsin. Mekanları cennet olsun.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...