17 Ağustos, 17 Yıl önce. Unuttuk mu?

2|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

• ben 3 buçuk yaşındaydım sadece hayal meyal birkaç görüntü hatırlıyorum her ne kadar annemler inanmasa da halbuki bilimsel olarak mümkün.. Her neyse Haarp iddialarına inanmıyorum çünkü o depremden 1-2 gün önce hayvanlar huzursuzlanmaya başlamış karıncalar yerin üzerini istila etmiş zaten o dönemi gören herkes istisnasız hayvanlardaki garipliği söyler. Bunun da insan eliyle yapay bir şekilde mümkün olduğunu düşünmüyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu sadece bir paranoya.. Çünkü Gölcük depremi Arap yarım adasının Anadoluyu sıkıştırmasından dolayı olan bir tektonik olay.. Afrikanın Arap yarım adası ile birlikte kuzeye hareketi biliniyor zaten.. Eğer bu iş planlı olsaydı deprem 8 üzerinde gerçekleştirilir boğazın şekli değiştirilirdi.. Ancak aşırı şiddetli yağışların oluşturulacağı fikrine her zaman katılıyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

Amaç deprem oluşturmak değil ama hocam. Büyük depremler oluşturabilecek yeraltı katmanlarındaki enerjiyi boşaltmak. Ve depremin derecesini en az seviyeye indirmeye yönelik bir deney.

• 3ay

Rica ederim. Zaten şu anda ABd nin tek korkusu Yellowstone ve Endenozyada ki göl altında ki kraterlerin yeniden faaliyete geçmesi.. Durmadan onu araştırıp duruyorlar.. Çünkü her ikisi de yeni bir buz devri başlatabilecek güce sahip.

• 2ay

Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 13

• 3 yaşındaydım o zaman.. Çok net değil elbet ama fotoğraf karesi gibi canlanan anlar var gözümde. O korkuyla unutmamışım.

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen bende ama inanmıyorlar hatırladığıma çok sinir bozucu.. Benimde birkaç görüntü sadece aklımda

• 3ay

@topuklukramponlu travmatik bir olay olduğu için hatırlamamız daha kolay oluyor.
      Detaya inecek olursak, henüz 34 aylıktım hem de. Yani tam doldurmamıştım yaşımı.

• O zaman çok küçüktüm, hatırlamıyorum ama sonradan öğrenmiştim. Doğru diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Vay be 17 sene oldu mu😑

0|2
    0|0
  • Unutmadik😖

0|2
    0|0
  • Ben düzceliyim
    Deprem oldugunda henuz bes yasindaydim
    O uguldama ve kütlemeyi cok iyi hatirliyorum ama gelen kutleme toprak altindan degil havadan geldi ilginc
    Gokyuzunude hic o kadar kirmizi ve yere yakin derecede gormemistim.
    Birebir yerinde yasamis biri olarak harp ve ya yapay deprem ama dogal olmadigi kanaaatindeyim.

0|1
    0|0
  • unuturmuyum hiç ya annem beni evde unutmuş kaçmış hatırlayınca dönmüş

0|1
    0|0
  • Acil toplanma alanlarinin hepsi imara acildi unutmasak ne olur

0|2
    0|0
  • Depremi yaşadım kötüydü allah bir daha yaşatmasın..

0|1
    0|0
  • kesin birisi namazını eksik kıldı ogün ondan oldu deprem :/

0|1
    0|1
  • nasıl unutulurki.. HAARP olabilir.

0|0
    0|0
  • Unutulmuyor heleki canından can gittiyse unutulmaz asla.

0|1
    0|0
  • zor gündü

0|1
    0|0
    • 2ay

Allah bir daha yaşatmasın

• HAARP ı bir ara çok arastirdim ve doğru olabileceğini düşünüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İlkin HAARP falan trıvırı, geçin onları...

İkincisi, ben 17 Ağustos'u da, 12 Kasım'ı da yaşadım, sizin gibi haberlerden izlemedim. Ancak, ben bile unutmuş iken, ne olur hatırlatmayın. Ölen yakınları olanlar var, onlar bile akıl sağlıklarını korumak için -bir nebze de olsa- unutmaya mahkumken, hatırlatıp sürekli yaralarını acılarını deşmeyin. Günahtır.

Hala gelmiş "unuttuk mu?" diyorsunuz, unutmayıp ne yapalım, söyler misiniz?

0|1
    0|0
  • Unutulmaz

0|1
    0|0
  • Unutmadık... :(

0|1
    0|0
  • unutmadım

0|1
    0|0
  • O saatte uyanıktım ve eve çıkan ses/uğultuyu unutmak mümkün değil. Ayağa kalktığımda yürümekte zorluk çekmiştim.

0|1
    0|0
  • Allah olenlerin yakinlarina sabir versin. Feci bir felaket.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • O deprem de ben iki yaşındaydım deprem olduğu gün biz arabadaydik

0|1
    0|0
  • o uģultuyu hiç unutmam.14 yaşimdaydim.. uğultu ve beraberinde baya gürültü baslamişti

0|1
    0|0
  • insan unutmasaydı yasayamazdı

0|1
    0|0
  • Evet Haarp ile yapıldı zaten herkes biliyor. Malesef tekrar deprem yapmak istiyorlar İstanbul'da havaların birden soğuması Haarp'in işi

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • İspartada düşen uçağı da unutmadık

0|0
    0|0
  • 7 ağustos 1999 Marmara depremin de ölen tüm vatandaşlarımıza ALLAH tan rahmet diliyorum.-17 -

0|1
    0|0
Yükleniyor...