Kiloluyum ve erkeklerin laf atmasından bıktım! Bir yardım edin?

Ben normalden biraz fazla kiloluyum ama obez filan değilim. Nereye gitsem arkamdan biri şişkooo diye bağırır. eskiden bakardım ama artık dönüp bakmıyorum. İnsanın içine dokunuyor ama erkeklerin şişko, dombili diye laf atması üzmez mi? Bu durumdan kurtulmak istiyorum. Bana bir tavsiye verebilecek misiniz?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Ya ağzı olan konuşuyor. Kimseyi susturamazsın. Ama onları takmamayı öğrenebilirsin. Hem spor yapıyormuşsun. Birazda düzenli beslendin mi, toparlarsın. Ama bunu onlar laf atıyor diye değil, sen daha sağlıklı, mutlu ol diye yapmalısın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oncelikle kendini karakterini sevmelisin. Insanlarada karakterini sevdirmelisin.. ve sana sisko diye laf atanlarinda karakterinin ne kadar bozuk oldugunu dusunup.. bir kahkaha basmalisin..;)

1|0
    0|0
  • Zayıflamak için bir diyetisyenden yardım almalısınız. Milletin ağzı torba değil ki büzesiniz.

1|0
    0|0
  • Sende beyinsiz diye bağır

1|0
    0|0
  • boğazın tutacaksın eğer tutmazsan bu senin fiziksel aktivetini sağlıgını hatta cinsel hayatını etkileycek

0|0
    1|0
  • aa onlara ne bee banada diyen oluyo :( :( ve iyi kilo verdim 10 kilo verdim 10 kilo kaldı

1|0
    0|0
  • Bence takma kimseyi rahatla boş ver salla kilolu bayandan güzel ben beğeniyorum yani

1|0
    0|0
  • zayıfla sende.

0|0
    1|0
  • Spor diyet dengeli beslenme yüzme vs

1|0
    0|0
  • erkeklerin üzerine boşal

0|0
    1|0
  • Az ye

0|0
    0|0
  • zayıfla

0|0
    0|0
    • 3ay

vay be hiç böyle bir şey düşünmemiştim sen bir dahisin. (spor eğitmenim var)

• 3ay

zayıflayamıyorum demedim benim sorum farklı istersen tekrar oku

• 3ay

bende sorununun ortadan kalkması için asıl çözümü söylüyorum sana... Bu zamana kadar zayıflamış olsaydın bu sorunla karşı karşıya kalmazdın diyorum.. şu an ne yaparsan yap illaki dengesiz birileri çıkıp senin moralini bozacaktır.. Bu süreç içinde kendine güvenin tam olup gerekli şeyleri yaptığın zaman ( spor vs ) zaten zayıflayacaksın o zaman sana o şekilde hitap eden dangalaklar da ne olduğunu görecek

• kac yasındasın

0|0
    0|0
  • Çok üzücü bir durum ekmekten pilavdan şekerden hamur işi besinlerden uzak dur

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• bebeğim 15 yaşında 80 kiloydum şu an 52 kiloyum bir yerden sonra nasıl bıktırdığını çok iyi biliyorum ben diyet ve sporla verdim yüzücüydüm zaten sabah aksam yüzüyordum daha çok antrenman yapıyordum ve deli gibi kosuyordum kendini motive et asla kolay olmayacak ama sonucuna değiyor gerçekten kendini sevmeye basliyorsun sosyal çevren düzene giriyor kıyafetler seni değil de sen kıyafetleri seçmeye başlıyorsun. yorulduğun an kendini motive edecek seylere bak örneğin ulaşmak istediğin fiziğe veya bir arkadaşınla konuş bunları o da seni desteklesin sürekli bu mücadelenin sonunda kazanacaklarına odaklan umarım basariya ulasirsin 🙏🏻

1|0
    0|0
  • İnsanların ne dediğini umursama 90 60 90 olsan bile bu sefer estetikli parayla güzel gibi cümleler söylerler. İnsanlar her zaman konuşur ve konuşmalarının sebebi de kendilerinde ki eksikliği örtmek içindir. Kimse mükemmel değil ve olmak zorunda da değil. Anı yaşa !

1|0
    0|0
  • Kuzu dert etme, üzülme. Beyinsiz çok fazla

1|0
    0|0
  • Zayifla

0|0
    0|0
  • satır al yanına laf atanı kes.

0|0
    0|0
Yükleniyor...